reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suknie ślubne :)

reklama
Olu suknia oryginalna bardzo mi się podoba.A na zdjęcia z września czekamy musimy zobaczyć jak pięknie w niej wyglądałaś :)



u43244.png
 
No pewnie.Myślę że w dalszym ciągu będziemy pisały na bb o naszych małych pociechach i na pewno znajdzie się mnóstwo nowych wątków :)



u43244.png
 
Oj boli mnie ta cena Pati,boli...planowałam najwięcej wydać tak ok 2000 zł...niestety wszystkie suknie które mi sie podobały kosztowały pomiędzy 2200-3500 zł...więc wypośrodkowałam ;) Ale są też takie za 8000 zł i powyżej...musiałabym zgłupieć albo bank obrabować ;D
 
Piękna :)
Ano wlasnie co mialo znaczyc
OlaPiotrowska pisze:
...moich zdjęć juz przecież z września nie zobaczycie...
My tu musimy byc aż do dnia, kiedy nasze dzieci będziemy wydawac za mąż / żenić :) albo jeszcze dłuzej :))
 
Olu-cena cena ale uwazam ze warto bylo!!! Suknia przeslicznie sie prezentuje i jestem pewna ze z zawartoscia twojej osoby bedzie miala jeszcze wiecej uroku! Powiem jedno, twoj Darus padnie jak cie zobaczy!!! Przygotuj moze tez cos by go ocucic!! ;D (to zart) Ale zartem nie jest ze ja jestem pod wrazeniem i jednak nie ma to jak pomoc mamy!!!
 
reklama
Do góry