reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suknie ślubne :)

Dzieki Ewan mam nadzieje ze mi sie poszczesci ;)a Ty juz nie przesadzaj z tym wiekiem ok?widzialam zdjecie ;D
 
reklama
ewan,ale cywil jest jeszcze u was mozliwy :) ? Ja jutro mam przed sobą kolejny dzień mierzenia sukni...w środę przez przypadek weszłam do salonu w Płocku i właśnie weszła najnowsza kolekcja i...zakochałam się w sukni ;D I to w takiej o jakiej jakis czas temu bym nie pomyślała... oddzielny gorset i spódnica,do tego koronkowy rękawek...zobaczymy,do maja muszę się zdecydować :) ::) po jutrzejszym to chyba zgłupieję!
 
no widzisz Olu , czasem tak jest, że sie szuka nie wiadomo gdzie, a to co najlepsze "pod nosem" znajdziesz :)))
 
moja pierwszą myślą kiedy dowiedziałam się , że jestem w ciąży był też ślub ale doszłam do wniosku, że nie będę załatwiać wszystkiego z brzuszkiem i ślub zrobimy później, jak już maluszek będzie na świecie.

Sukienka to rzeczywiście taka sprawa, któa może źle dobrana zepsuć ten najszczęśliwszy dzień, więc mimo, że boli głowa szukajcie tej najładniejszej Waszym zdaniem!
 
Obłęd w ciapki,muszę juz w maju zamówić suknię na wrzesień...dziś już kompletnie zgłupiałam,byłam w 6 salonach i w każdym cos przymierzałam,wyszło że mam wybranych około 10 sukni i już teraz pojadę z mamą bo jej zdanie sobie bardzo cenię i już ostatecznie wybierzemy. Mam chyba takie 4 faworytki,jak juz wybiorę jedną to wam pokażę :)
 
a tak bez obrazy żadnej kochane-zastanawia mnie dlaczego zdecydowałyście się brać ślub w ciąży? nie za ciężko to wszystko załatwiać-stresy bieganie? a i tak wiadomo, kto jest tatusiem.
 
tak wiec,dluga to historia.... ale postaram sie ja krotko opisacu . U nas zareczyny byly w sierpniu, w listopadzie dowiedzielismy sie o dzidziusiu, co spowodowalo ze koscielny przesunelismy na przyszly rok, a cywilny wezmiemy "na dniach", gdyz ulatwi to nam znacznie legalizacje zwiazku za granica, pozwolenia na pobyt, i cala reszta takich formalnych spraw... (gdyz jak juz gdzies pisalam mój mężczyzna jest duńczykiem). ;D
 
reklama
Do góry