reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suknie ślubne :)

No właśnie nie mam,jest tylko w katalogu w salonie,ale jest z trenem,ma na dole taki haft jak na górze,jest w kształcie litery A. Jak zapłacę już zaliczkę to muszę zrobic jej zdjęcie,napewno przyda mi sie do kupienia dodatków..Najwazniejsze ze suknia jest lekka i wygodna.Ciesze się że wam tez się podoba :) A Daruś Kreciku juz mnie w niej widział niestety ;)
 
reklama
Zdjecie - zdjeciem, ale popros o kawalek materiału, z którego jest uszyta, bo do bialego to wszystko z głowy dobierzesz, a do ecru to gorzej dopasowac (tym bardziej ze jest tyle odcieni ecru) - ja mialam taki skrawek materiału (nosilam go przez ponad 4 m-ce zawsze ze sobą, jakbym akurat na cos trafila) i najbardziej sie przydał przy wyborze butow.
 
Jesli juz cie widzial to na pewno go przytkalo!!! Moj zaniemowil mo przez caly czas wciskalam mu kity ze moja suknia bedzie pelna falbanek i cekinow i wszystkiego co mozna jeszcze na tej sukni umiescic a poza tym miala byc mini!!! W rzeczywiastosci odbiegalo to od oryginalu!!!
 
Hehe,no podoba mu się! A wiesz że ja nastawiałam się na cos prostszego ale niestety do mojej figury i typu urody ascetyczny krój nie pasuje, wogole pasuje tylko praktycznie model w kształcie litery A...I mimo ze ta suknia do najskromniejszych nie nalezy to ma swój urok :) Ale dla kazdego cos innego,prawda?Zresztą wszystkie panny młode są piękne tego dnia,przedewszystkim promienieja od środka,a to najważniejsze :) Elpis,napewno poproszę o materiał,nie ma innej opcji!
 
A atrząc na wasze suknie to NAPRAWDĘ pięknie wyglądałyście,chodzi chyba o dobry krój do figury i ogólnie jak to wygląda w całości.
 
Wlasnie Olu! Moze twoja suknia do skromnych nie nalezy ale nie jest tez przesadzona!!! Mysle ze jak jeszcze nas swoimi fotkami w niej uraczysz to bedziemy mogly cos wiecej powiedziec! Poki co moje zdanie juz powiedzialam! Suknia jest sliczna!!! Na pewno bedziesz sie w niej wyjatkowo czula w tym niesamowitym dniu!!!
 
o kurde,ale śliczna ta sukienka.Już wiem czemu taka droga.Ja za swoją 6 lat temu dałam 2000zł i nie mogłam tego odżałować na początku ale później sie naprawde czułam jak ksieżniczka.A mąż był wniebowzięty i gdybym znowu miała wybierać to też bym nie skąpiła .No,chyba ze faktycznie nie miałabym z czego.A w mojej sukience miałam okazję wystoąpić jeszcze 3 razy hehe.Na imprezie halloween ;D
 
reklama
Do góry