reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, badania, początki..

Hej! Nie absolutnie, moja waga 58kg przy 164cm wzrostu, nie jestem ani wychudzona, ani za gruba. Chyba najlepiej się czuje w obecnej wadze, kiedyś bylam bardzo chuda, twarz wychudzona, kości wystawały, ale teraz czuje się ok👍🏻 Nawet mnie nie strasz...😭 Mam nadzieje, ze nie będziemy musieli się tyle czasu starać... Na niedoczynnosc tarczycy choruje od 4 lat. Nie dbam o diete, raczej jem normalnie. Oczywiście nie żywię się fast foodami, ale gotuje sama normalne obiady.. Tak jak mama w domu nauczyła.. Jak czytam właśnie wpisy na forum to troszkę się martwię, tyle kobiet stara się tyle lat o dziecko i nic... U mnie cykle tez nie są regularne.. raz jest 29 dni, raz 33... 😞
To wagę masz ekstra, więc super. Nie chcę Cię straszyć no co Ty. Skoro nie podjelas jeszcze starań to może nie ma co się spinac ? 😉😃
 
reklama
Ja miałam od kilku lat sporo za wysokie TSH ale lekarz nie widział w tym żadnego problemu. Lata seksu bez zabezpieczenia i z ciąży nici, ale nie zwracałam na to uwagi. Cykle 23 dni, okres równe 7, kilka dni wyciętych z życiorysu, krwotoki i urlopy na żądanie. We wrześniu 2019 lekarz pierwszy raz przepisał mi lewotyroksynę, TSH spadło poniżej 2, w październiku zaszłam w ciążę.

Super nowina ❤️
 
To wagę masz ekstra, więc super. Nie chcę Cię straszyć no co Ty. Skoro nie podjelas jeszcze starań to może nie ma co się spinac ? 😉😃

Właśnie nasze starania zaczniemy chyba jak najszybciej😁 Tez wiekowo wydaje mi się, ze wypadałoby już próbować, bo nie wiem czy wyrobimy się z drugim, czas leci jak szalony:-).. A ja trzymam kciuki, żeby Wam się udało. ❤️
 
Właśnie nasze starania zaczniemy chyba jak najszybciej😁 Tez wiekowo wydaje mi się, ze wypadałoby już próbować, bo nie wiem czy wyrobimy się z drugim, czas leci jak szalony:-).. A ja trzymam kciuki, żeby Wam się udało. ❤️
Pewnie że nie ma na co czekać, życzę powodzenia. Buziaki💋💋
 
Nie ma co się martwić na zapas z tymi straniami, w sensie że może to potrwać :) ja też się naczytałam ile to niektórzy się starają, byłam przygotowana na kilka miesięcy starań, a udało się za pierwszym razem :)
 
reklama
Hejka 😁
My również z mężem staramy się o dziecko. Wprawdzie krótko bo podjęliśmy decyzję na koniec maja. Mam nadzieję że nie będziemy musieli długo czekac hehe :) ale martwi mi jedna sprawa. Dziś byłam na pizzy i zjadłam szynkę parmeńską. Ona nie była w piecu.
Ogólnie mam dostać @ za tydzień. Dopiero jak wróciłam do domu zaczęłam zastanawiać się nad tą szynką..... Czy to w moim przypadku może być groźne ? 😥😥😥
 
Do góry