reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suknie ślubne :)

reklama
Aneczko twoja suknia byla przepiekna i z tym dlugim welonem wygladalas poprostu fantastycznie! Ja mialam berdzo skromna suknie bo nie lubie prrzsady i nie wszystko mi pasuje! Sukni z trenem nie wzielam ze wzgledow praktycznych by nie wycierac podlogi za soba bo choc moja nie miala trenu to doczyscic ja bylo trudno!
Mysle ze ty Olu bedziesz ladnie wygladac w sukni ztrenem i na pewno znajdziesz cos w czym bedziesz sie czula wspaniale w tym wyjatkowym dniu!
Tu pare moich fotek
 
Jakos malo wyrazne te moje fotki ale moj aparat ma funkcje do zmniejszania i juz nie musze pozniej kombinowac, tylko skutek jest taki ze jakosc tych malych fotek pozostawia wiele do zyczenia!
 
Kreciku,mi baardzo podobają się suknie skromne,bez dodatkow,z takiego zwiewnego materiału....niestety niezbyt do mnie pasują,wyglądam w nich nijako,jestem zbyt mało wyrazista i przy moim dużym Darku bym nikła ;) ;D Szukam raczej coś romantycznego. A tobie właśnie ta suknia bardzo pasowała,no i jaki piękny bukiet miałaś! A ślub był w Polsce czy w Niemczech?
 
Wlasnie o to chodzi ze nie kazdemu pasuje to co by sobie wmarzyl! Jakbym miala suknie ktora sobie wczesniej wyobrazala to wygladalabym jak choinka! A to do mnie nie pasuje! Mysle ze ty bedziesz wygladac jak ksiezniczka przy swoim wielkim mezczyznie!
A slub mielismy w Niemczech! Z mojej rodziny byli tylko oi rodzice i siostra z mezem i dziecmi! W polsce mam zbyt duza rodzine by wszytkich sciagac, a i tak bym nikomu nigdy nie dogodzila! Mialam obraz zachowania mojej rodzny na slubie mojej siostry! Dziekuje bardzo!!! W zamian zaprosilismy duzo naszych znajomych i bylo fajnie! Co prawda tym razem matka i rodzina Kristiana pokazala sie podobnie jak moja rodzina przed 6 laty! Nikt nie chcial tanczyc i te stare ciotki siedzialy nadete przy stole! Z poczatku sie przejmowlam ale Kristi mi powiedzial ze to jest nasz slub i skoro sie komus nie podoba to to nie jest nasza wina i niech ten ktos idzie sobie do domu jak nie umie sie bawic! Za to wszyscy mlodzi bawili sie baedrzo dobrze i dlugo! I tak moge powiedziec ze to byl ddotej pory jeden z piekniejszych dni w moim zyciu!!
 
reklama
Hej dziewczyny a macie moze jakies propozycje na slub cywilny suknia na moj brzuchol nie wiem gdzie szukac pomozcie ????????? ;)
 
Do góry