reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

Gratuluję udanych wizyt

-caroline-
cieszę się nie ma zatrucia A z tym kwasem moczowym widzę że się mieścisz w normie Ja też musiałam robić to badanie ze względu na moje ciśnienie i też się mieszczę w normie Ja miałam 4,2 ( NORMA 2,4-7,0) Także głowa do góry

sylvanas wow to się napatrzyłaś na swoją niunię Super Ja też jak mam usg to nie mogę oderwać wzroku od mojej Julci

flamandka my mamy ten sam termin porodu 24 styczeń Ale moja niunia jest o wiele większa od twojej Moja w 35tc miała 2584g Hmmm chyba moja będzie pulchniutka
Powodzenia na dzisiejszych wizytach
 
reklama
Hejo kochane,
wieczorkiem postaram się odpisać na głównym,
dzisiaj bylam na wizytce, małego nie dało się w ogóle zmierzyć, głowa bokiem, brzuch pozwijany, dlatego lekarza obstawienie ok.3k, ale nic więcej nie da się powiedzieć bo błąd w takim ułożeniu może mieć nawet 0,5 kg...
Szyjka miękka, przepuszcza palec, ale jest długa więc jeżeli skurcze będą to może się w kilka godzin otworzyć, jeżeli nie będą to dociągnę do Nowego Jorku:)

Całuję do wieczorka.....
 
Hej Babeczki, ja też już po wizycie - już ostatniej. Będzie cesarka 3.01. w czwartek.
Mała ma 2900, więc jeszcze ma 2 tyg, żeby podrosnąć i wyjść na nas popatrzeć.
A imienia nadal nie mamy - nie możem się zdecydować...
 
Gratuluję udanych wizyt dziewczynki! :happy:

Hunianka imię na pewno jeszcze samo się znajdzie. Słyszałam, że niektórzy czekają z wyborem do momentu, aż ujrzą twarzyczkę dziecka:rofl2:
 
melduję się po wizycie:) Ala rośnie jak na drożdżach...znowu w 2 tyg przybrała ok 800gr i teraz waży ok 3 kg:) ma się dobrze, wód dużo, gorzej z moim spojeniem...niestety dalej się rozpada i mam skierowanie na cc. w czw. jedziemy do szpitala ,żeby się zapisać, ale na 90% będzie to 8.01.2013:) ale może też być 2-5.01 - nie wiem jak tam postanowią w szpitalu...generalnie jestem zadowolona, bo szyjka jeszcze trzyma i lekarz powiedział,że powinnam dotrwać do stycznia więc spoko:)
 
reklama
Marta to może będziemy miały cc tego samego dnia?;-) Byłoby mi raźniej:happy: Uważaj na siebie, oszczędzaj się i będzie ok. Dobrze, że maluszek ma się dobrze!

Milusia najważniejsze,że macie się dobrze. Gratuluję udanej wizyty!:-)

Hunianka na imię przyjdzie czas;-)Gratuluję!
 
Do góry