reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

Dziękuję dziewczyny:-)

Gosiu nawet jak malutka ma teraz 2000g, to do końca 5 tygodni, więc myślę, że do 3000g dobije, a to już waga zupełnie normalna na poród. Dawniej dziecko jak miało 3200g to było dużo, a teraz dzieci się częściej rodzą większe i dlatego niektórym się wydaje że 3000g to malutko. Uszy do góry. Jeszcze wszystkich Twoja córcia przegoni;-) Najważniejsze, że wszystko w porządku!

Januarko nie strasz mnie, że po tym jak się wszystko uciszy, jest wielkie bum:szok::-D Mi tam nie spieszno do porodu, więc lepiej niech te bóle nie znaczą nic szczególnego:-p Dobrze,że wszystko u Was w porządku!:tak:

Czarni
kciuki za poprawę wyników!
 
reklama
januarka super że wszystko ok Także teraz pozostało ino czekać na jakieś sygnały porodu

czarni wynikami się nie przejmuj To już końcówka ciąży Wezmiesz tabletki i będzie wszystko ok Najważniejsze że z dzidzią wszystko w porządku
 
januarka super ze wizyta udana;)

magda Dziekuje za pocieszenie plusem jest ze latwiej bedzie przy porodzie ;-) Chociaz lekarz cos wspomnial ze troszke slabo widac bo zas sie wstydnisia zaslaniala i kopala ma charakterek wiec moze troszke wiecej wazy no nic zobaczymy w dniu porodu :-)
 
Ja dzis tez po wizycie, kolejna mam za 2 tygodnie i wtedy mi usg zrobi. Dzis pobral mi wymaz na Gbs na te paciorkowce i zbadal recznie. Szyjka juz krotka i rozwarcie na palec powiedzial czyli gdzies na 1,5 cm. Powiedzial ze 2 tyg jeszcze wytrzymam, ale ze wydaje mu sie ze przed terminem urodze, zobaczymy ;)
 
Dziewczyny - mnie też dopiszcie - dzień końca świata 21.12 godz. 18.00 :-).
Tylko mi jakoś nikt nie bada łożyska, przepływu pępowiny i tego, co piszecie.
Tylko serduszko i szyjkę. Zaniepokoiłam się, bo w piątek będzie decyzja o terminie CC...
 
dotka trzymam kciuki bys wytrzymala jak najdluzej ;)

Malinka dziekuje ;) Moze i jest mala ale jaka rozbrykana!;-)

Huniaka bo ja mialam na lepszym sprzecie robione podchodzilo pod badanie prenatalne moj gin mi skierowanie dal i sam je wykonal ;D
A na innych usg tez nie mialam tak robionych dokladnych;)
 
reklama
Do góry