reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

reklama
Hej chciałam opisać moją wczorajszą wizytę młody waży 2720. Termin porodu to 20 styczeń. Poza tym wyszłam wkurzona bo lekarz nie odpowiedział na moje pytania dotyczące porodu zbywał mnie jak jakiegoś dzieciaka. Usg zrobił od niechcenia i jakby z łaski skasował 150 zeta i wyszłam wkurzona na maksa:wściekła/y:. Na szczęście jeszcze miesiąc. Kolejna wizyta dopiero w nowym roku 3.01.2012.

Powodzenia na dzisiejszych wizytach.
 
Dorotqua nie denerwuj się, bo szkoda energii na lekarza. Maluszek rośnie jak na drożdżach, jesteś o tydzień dalej jak ja w ciąży. Mój synek w poniedziałek na badaniu dowiedziałam się, że ważył: 2070gram.
Różnica prawie 700gram :-)


POWODZENIA NA DZISIEJSZYCH WIZYTACH !!!
 
Alice88 mój synek, też się jeszcze nie odwrócił i siedzi pośladkowo w dół.

DZIEWCZYNY W KTÓRYM TYGODNIU CIĄŻY MALUSZKI WASZE ZESZŁY GŁÓWKĄ W DÓŁ KANAŁU RODNEGO???
 
Duże juz te nasze maluszki ;)

Biłka z tym ulozeniem to sprawa raczej indywidualna, moja juz w 23 tyg byla glowka w dol moze akurat tak wyszlo na usg wtedy, ale przy kazdym kolejnym tez juz tak byla ulozona
 
biłka - moja Ala od początku była główką w dół:) tzn. odkąd pamiętam to zawsze na ugs siedziała do góry nogami;) chociaż dzisiaj w nocy miałam wrażenie,że zmieniła pozycję bo nieźle się wierciła:p
 
Fikat fajnie ze wizyta udana maluszek juz ponad 3 kilo wazy jak fajnie ;)
Indziorka kobitko Ty lez i odpoczywaj ;)
Alice tak jak dziewczyny pisza ze jeszcze po terminie urodzisz tylko sie nie stresuj ;)
dorotqua ja bym sie wkurzyla bo nie dosc ze placimy lekarzowi to on jeszcze wszystko od niechcenia robi ale dobrze ze przynajmiej wiesz ze dzidzia zdrow;)

Dla wizytujacych powodzenia trzymam poczworne kciuki ;D
 
reklama
Biłka Potwierdzone mam, że od 31 tc ale ok 27 też już siedziała, tylko tamta lekarka USG nie uznawała :/ Ale ma czas do 36 tc żeby się obrócić ;) Ale jest różnica między położeniem główkowym, a ułożeniem się do kanału rodnego chyba... bo jak się ułoży do kanału to pchać na świat już się chce :p ale nie wiem może się mi tylko wydaje ;)

Powodzenia na wizytach !!! :)
 
Do góry