reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

Malinka no właśnie lekarz, a lekarz, ale też czasem zastanawiam się czy taki brak wiedzy (skoro wszystko w porząsiu) nie jest przez przypadek lepszy aniżeli wiedza i myślenie...
buziaczek przeslodki taki dziewczęcy wlasnie:)

Dotka no Ania to modelka jkak się patrzy:) śliczna, delikatna dziewuszka...

Columbina gratuluję chłopaczka, tatuś pewnie szaleje z radości hehehe:)

Patinka śliczne ujęcie malego szkrabusia....model jak się patrzy:)
 
reklama
Martinek gratuluję udanej wizyty no i oczywiście zdrowej dzidzi:tak:

M@linka
fotka super! A z tymi opiniami różnych lekarzy, to właśnie tak to jest. Jeden nastraszy, a drugi nie zauważy....i komu tu wierzyć? Będzie dobrze;-)

Dotka
Aneczka jest śliczna. Taka wtulona w mamusię...Niech Wam rośnie zdrowo!:happy2:

Columbina Tobie gratuluje syneczka! Dobrze, że tak ochoczo pokazał co ma, to przynajmniej masz pewność;-):-)

Aninek jeszcze raz powodzenia jutro!!!!

Patinka
synuś uroczy! A zdjęcie pierwsza klasa;-)
 
Dziewczyny jeszcze raz dzieki za tak mile slowa, widze same modelki i modele nam na tych styczniowkach rosna ;) super ze wszystkie zdrowiutkie sa, polmetek za nami teraz to juz z gorki na pazurki :D
 
zdradze wam tajemnice tego zdjęcia- poprostu nasz synek spał! tak to nigdy nie udawało sie nic zobaczyc ani zmierzyć, buzie chował, zasłaniał się rękami, dzikie harce urządzał.. moja ginekolog jak robila pomiar to po kilka razy musiała sobie wszystko ustawiać.. ale wzielam sie na sposob i umowilam sie na 8 rano a on poszedl ze spaniem w tatę i mamę i przed 9 w hotelu mama nie szaleje bo śpi :-p

malinka, dotka84
śliczne te wasze córunie! dużo zdrówka życzę..

Columbina gratulacje syneczka..

Aninek
melduj się jak wrócisz!!
 
Gratuluje poznanych płci, coraz mniej tajemniczych maluszków.
No piękne te wasze dzieciaczki dziewczyny Dotka, Patiinka super zdjęcia.

Ja mam wizytę 10 w poniedziałek o 15 ale nie mogę coś dopisać się do listy bo mi wywala ze post za długi.
 
Patinka, Dotka maluchy urocze, super że widać już że to prawdziwe dzieci a nie jakieś "plamki":-D
Gratuluję wszystkim poznanych płci:happy:
A z tą wiedzą to sama nie wiem co lepsze...ale jednak ja wolę wiedzieć. Gdyby się okazało że jednak się nie wchłonął i trzeba jakoś malutkiej pomóc po urodzeniu to chcę być na to przygotowana. Tak mi zresztą tamten lekarz mówił, żeby nie panikować a obserwować i kontrolować. I to zamierzamy robić:happy:
 
Gratuluję udanych wizyt Dziewczyny prześliczne zdjęci:-):-) Hmmm nasze dzieciaczki mają coraz piękniejsze rysy To już nie jest maleńka fasolka a mały człowieczek Och nie mogę się już doczekać kiedy moją niunię utulę w ramionach
Powodzonka na dzisiejszych wizytach
 
Dotka, Patiinka wiedziałam że USG 3D/4D to świetny wynalazek ale jak wstawiłyście zdjęcia Waszych pociech to mnie zatkało. Śliczne te Wasze dzidziusie. Sama miałam chęć na pamiątkę choćby zrobić sobie takie ale u mnie nie wiem czy już w końcu ktoś ma taki sprzęt. Muszę się rozejrzeć bo nabrałam na nowo chęci. Gratuluję, urocz z nich parka:-)
 
reklama
śliczne maluszki, i chłopczyki, i dziewuszki :-)

ja wczoraj odebrałam wyniki badań i nie wiem co o nich myśleć, a wizytę mam dopiero we wtorek. Robiłam krzywą cukrową 75g, to mam glukozę na czczo 76, to jest w normie, ale po dwóch godz. jest 115 i nie wiem czy w normie. Pomóżcie:baffled:
 
Do góry