reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

reklama
Hej :-)


Jestem i JA.
Dopiero w domku, troszkę po wizycie załatwiania i odwiedzin, to w pracy z L4, potem do kumpelki i chrześniaka, do siostry i na końcu po męża do pracki autkiem podjechałam.

Co do wizyty !!!

Marcelek waży: 2070gram.
Nadal siedzi pośladkowo w dół kanału rodnego. Nie odwrócił się jeszcze główką do dołu. Zostało mu 3 max 4 tygodnie na odwrócenie.
Jeśli nie zmieni ułożenia to będzie cesarka. Dostałam skierowanie na tzw. posiew z odbytu i pochwy do zrobienia w: 35-37 tygodniu ciąży przed porodem. A wy też macie wykonać takie badanie???
Wszystko w jak najlepszym porządku, maluch rozwija się prawidłowo.
Termin bez zmian na: 29 stycznia 2013.

Kolejna wizyta ginekologiczna + USG będzie: 2 stycznia 2013
 
Afia-Anetka gratulacje z okazji narodzin nowego członka rodzinki Strasznie się cieszę ze nie taki diabeł straszny jak go maluja z tym porodem. Jeśli mały dostał 9/10 pkt to oznacza tylko jedno ze dzidzia jest na prawde zdrowa. :-)

:tak:Szylwias trzymaj się !!!!
 
Asiorek trafiłaś na na prawdę mądrego lekarza. No i cieszę się, że mnie dobrze zrozumiałaś:happy: Masz na prawdę fajne podejście do tematu;-)

Biłka ślicznie rośnie imiennik mojego bąbla! Proszę ugłaskać:-) brzuszek od forumowej cioteczki Szkoda, że tak się wypiął pupką na wszystkich, ale tak, czy siak gratuluję wizytki!:tak:

Powodzenia dziewczyny jutro na wszelkich wizytach!
 
reklama
biłkabdg super że wizyta udana a co do ułożenia to jeszcze poczekaj a może akurat się odwróci.. no widzisz jaki od małego nieposłuszny mamusi?! :-):-):-) ja miałam już to badanie.. pobierał mi je ginekolog a musiałam zawozić do mikrobiologii bo w normalnym lab nie było tego typu badań.. u mnie koszt to 55 zł.
afja-anetka gratulacje i dzięki że piszesz że nie było tak strasznie - jakoś się pocieszyłam :-) a mały silny to da radę wspaniale!!! :-)

powodzenia na dzisiejszych wizytach !!!
 
Do góry