reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

reklama
dotka to super ze glukoza ok. u mnie tez w normie jest, wiec sie bardzo ciesze, ze nie musze juz powtarzac tego okropnego badania. ja ledwo co dalam rade wypic, a po pol godzinie tak mi bylo niedobrze, ze az slabo mi sie zaczelo robic, wiec sie rozlozylam na krzeslach i przelezalam tak az do samego konca, bo jak nie, to wszystko by w kibelku wyladowalo :baffled:
 
Cieszę się z Waszych wszystkich udanych wizytek! :tak:

moja czwartkowa jako tako. hemoglobinka co prawda podskoczyła ale z 10.40 na 10.50 więc właściwie nic. dostałam tardyferon i do niego sorbifer (z apteki wyszłam z oczami jak 5 złotych) za to, po dwa opakowania plus mała no-spa wydałam 130 zł. trudno się mówi, na nastpnej wizycie poproszę o coś innego bo gdzie do cholery, za takie pieniądze to ile rzeczy można dla maluszka kupić a na pewno znalazło by się coś tańszego... ech.

pare innych wyników też za niskich ale przy takiej hemoglobinie to norma więc cóż. reszta ok. toxo bez zmian, przeciwciał nie ma, żółtaczka ok, wr ok, glukoza na czczo 75 a po 2h 77, więc ok.

kolejna wizyta 8 listopada, 7 listopada usg. już się nie moge doczekać, najbardziej tgo żeby mi potwierdzili Franka bo po ostatniej styczniowej "zamianie" to mam obawy, zwłaszcza że najpierw miała być dziewuszka.

któraś z Was pisała o bakteriach w moczu (nie wiem czy tu czy na ogólnym styczniowym i przepraszam że nie pamiętam która ale czytam Was z telefonu bo internet mi szwankuje a dopiero usiadłam przed komputer żeby raz dwa coś naskrobać i wyleciało mi z głowy :dry: ) a mocz łapiesz pierwszy czy czekasz aż troszkę zleci i dopiero. bo wiem ze trzeba łapać "środkowy" bo w pierwszym właśnie jakieś tam bakterie mogą być co sobie tam w przewodzie żyją i trzeba poczekać aż sobie popłyną i łapać środkowy strumyk :happy2:
 
MAgda z uk super, że wizytka oki i jajuszka potwierdzone....a z usg lepiej poczekać...

Dotka jeżeli leukocyty masz w normie to nie ma stanu zapalnego....po prostu więcej pij bo mocz masz zagęszczony...., a hemoglobina to pierwsza klasa, bierzesz żelazo?

Deszczyk, a co bierzesz na podniesienie żelazo?
 
Witam,
ja po wizycie, trochę się naczekałam bo pan doktor na urlop się wybiera i nie bedzie go do końca miesiąca, z dzidzią wszystko w porządku, waga ok 1300-1400 g, serduszko ładnie pracuje, łożysko wysoko, tylko glukozę muszę powtórzyć :-( tym razem to ma być krew z żyły pobierana a nie z palca, nawet skierowanie do szpitala dostałam jakby wyniki były kiepskie
 
Deszczykdzieki kolejny z bardziej srodkowego bede lapac :)
Milusia samego zelaza nie, tylko co 2 dzien Prenatal Complex tam w skladzie jest zelazo tez. A na mocz to se podjem suszonej zorawinki:) zobaczymy co wyjdzie mi za drugim razem
 
Witam wizyta była udana zadowolona dziś tak zwany full wypas ze mną dobrze waga 61.4 czyli od początku ciąży 10 kg na plusie ciut mało mogło by być więcej wyniki dobre bo już w nocy mi sie śniło że wszystkie wyniki do dupy...
Malenstwo waży 1300gram wszystko w jak najlepszym pożądku wymiary waga odpowiednie do tygodni tylko trochę mnie martwi że mała jest ułożona pod ukos dlatego tak często czuje kopniaki w macice mam nadzieję że sie przekreci. I tak jak posiadam zdjęcie to nie mogę go dodać gr.. Potem spróbuje

Jak mogę prosić czy któraś może mnie dodać na 15 listopad godzina 12 50
:-)
 
reklama
A to nasze malenstwo które sobie smacznie śpi na boku z rączka przy główce a druga ma z boku ale mało widoczna


DSC_9728-1.jpg
 
Do góry