reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

reklama
Gratuluje dziewczyny udanych wizyt!!


10.10
elisse godz.18.00 (USG 3D)
11.10
Deszczyk godz.9.40 (wizyta)
13.10
Magda_z_uk godz. 10.30 (USG 4D)
Dotka godz. rano (glukoza)
15.10
Czarni godz. 11:00
Afja-Anetkagodz. 17:30 usg4d
16.10
Biłkabdg godz: 9:20 ( ginekolog + USG )
17.10
caroline godz. 15:15 (wizyta)
elisse godz. 8.30
18.10

Dorotqua godz. 15:00
23.10
EmiliaM godz. 13:00
M@linka godz. 15.00(usg)
24.10
Magda_z_uk godz. 9.40 (USG + wizyta)
25.10
Afja-Anetkagodz. 18:20 wizyta + usg
agaagaaga14 godz.16.00 wizyta+usg
M@linka godz. 9.15
Marzenixx godz. 9:15
26.10
Indziorka godz. 13:40 wizyta(+USG?)
20.11
Indziorka godz. 14:00 wizyta(+Usg?)
06.11
Alicja32godz.9.30
30.11
baska201 godz.10.30 (wizyta + USG)
 
Natal super, że wszystko dobrze u Was!

a33 oj tak, coraz trudniej usiedzieć. Jak za bardzo gniotę maluszka, to zaraz mi dokucza kopniakami w żebra:baffled::-)


elisse
jak po usg?


Oczywiście powodzenia na jutrzejszych wizytach!
 
Napisze jeszcze tutaj my wczoraj wizyte mielismy przyu okazji usg juz lekarz zrobil choc dziwie sie bo myslalam ze gdzies po 30 tyg ostatnie :/ Maluszek ma sie dobrze boksowal oczywiscie jak zwykle, nawet kcika do buzki przez chwile wlozyl heheh Waga ok 1100, wszystkie narzady glowka kosteczki zgodnie z wiekiem, maluszek ma sie dobrze :) Nastepna wizyta w poradni specjalistycznej w zwiazku z cukrzyca czeka mnie za tydzien 17.10, a u mojego lekarza jesli wszyskto bedzie dobrze to dopiero 31,10.




 
Januarka maluszek ślicznie rośnie :)

U mnie na usg też wszystko dobrze. Mała waży 736 gram i jest zdrowa :) Dawała nogi za głowę i ziewała sobie przy badaniu. Serduszko ładnie biło :-D
 
reklama
My też po wczorajszej wizycie. Z małym wszystko super. Ma już 850g, cały czas mamlał buzią, połykał wody. Strasznie się robi podobny do swojej siostrzyczki jak się urodziła. Czyli cały tata. :-)
Wyniki mam wszystkie dobre,szyjka też ok ale lekarza zaniepokoiły te moje bardzo liczne skurcze. Przepisał mi luteinę dopochwowo 2X dziennie po 2 i jak nie ustąpi do kilku dziennie to mam przyjść po chorobowe, bo na razie nie chciałam. Na szybkie tętno mam Isoptin oczywiście tak jak w pierwszej ciąży.

Pozdrawiam i życzę udanych wizyt.
 
Do góry