reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki kulinarnie!

Nikki, ale pizza, dopiero ją zobaczyłam, w dodatku jeszcze jestem przed obiadem i chyba zaraz pogryzę monitor :-D :-p
chyba zrobię również

a ja mam chcicę na ... piwo! Jak czuję zapach to aż mnie skręca, ale ograniczam się do jednego łyka od chłopa, a bezalkoholowe wstrętne i wogóle mi nie wchodzi :no: Już wolę wodę.
 
reklama
Nikki, ale pizza, dopiero ją zobaczyłam, w dodatku jeszcze jestem przed obiadem i chyba zaraz pogryzę monitor :-D :-p
chyba zrobię również

a ja mam chcicę na ... piwo! Jak czuję zapach to aż mnie skręca, ale ograniczam się do jednego łyka od chłopa, a bezalkoholowe wstrętne i wogóle mi nie wchodzi :no: Już wolę wodę.
Dzięki za komplementy pod adresem pizzy!! Ja też mam ochotę na piwo i w ogóle na gazowane napoje.
 
Nikki, ale pizza, dopiero ją zobaczyłam, w dodatku jeszcze jestem przed obiadem i chyba zaraz pogryzę monitor :-D :-p
chyba zrobię również

a ja mam chcicę na ... piwo! Jak czuję zapach to aż mnie skręca, ale ograniczam się do jednego łyka od chłopa, a bezalkoholowe wstrętne i wogóle mi nie wchodzi :no: Już wolę wodę.

Bezalkoholowe smakuje jak płyn do mycia naczyń, ja imprezowo popijam Karmi, ma 0,5% alkoholu, czyli mniej niż bezalkoholowe i można się przyzwyczaić.:-)
 
Mnie w ogóle do alkoholu nie ciągnie, aż dziwne, bo przed ciążą to piwoszka byłam ;-) Teraz w ogóle jak czuję zapach alkoholu to mnie odrzuca.
Za to mam nieziemski apetyt na sok pomidorowy, w ciągu weekendu cała zgrzewka poszła (12 sztuk po litrze) ;-)
 
reklama
Do góry