reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki kulinarnie!

reklama
:) ja melduję że mój bigosik udał się bardzo dobrze i... już go nie ma :-(a prawie 2 kg kapusty na niego zeszło:szok: :-D

tosty.. .mm chyba będziemy mieć fajną kolację dzisiaj :-D
 
nie wiem co mnei napadło, ale ostatnio gotuję, a nigdy tego nie robiłam. I to nie zwykłe rzeczy, ale pizze, makarony, ryże, wczoraj 2 godziny robiłam lasagne łącznie z mieleniem mięsa :szok: To jakiś syndrom dziwny :-D
 
ale mi przypomnialas. Ja lasagne jadlam 3 dni temu u przyszlej tesciowej. Miodzio:-) tak jak ja nie przepadam teraz w ciazy za sosem pomidorowym, bo mnie mdli to tutaj zero. Az mi sie uszy trzesly jak ja jadlam mniam
 
ale mi przypomnialas. Ja lasagne jadlam 3 dni temu u przyszlej tesciowej. Miodzio:-) tak jak ja nie przepadam teraz w ciazy za sosem pomidorowym, bo mnie mdli to tutaj zero. Az mi sie uszy trzesly jak ja jadlam mniam
A teściowa z czosnkiem nie przesadziła?

Pasibrzuch, krokiety z barszczykiem, oj zjadłabym....
 
reklama
Do góry