reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki kulinarnie!

reklama
Nikki, koniecznie:-p Mowie Ci, byly tak pyszne te tosty, ze moglabym jesc cale opakowanie tego chleba. Szyneczka miodzio, a z dodanym pozniej serem ricotta w ogole jakas ambrozja smakowa sie wytworzyla i az wydawalam z siebie odglosy zachwytu. Az mi slinka na nowo zaczyna leciec heh:-D
Juz mojego G nastraszylam, ze codziennie bedzie sie jadlo teraz tosty na kolacje heh
 
Nikki, koniecznie:-p Mowie Ci, byly tak pyszne te tosty, ze moglabym jesc cale opakowanie tego chleba. Szyneczka miodzio, a z dodanym pozniej serem ricotta w ogole jakas ambrozja smakowa sie wytworzyla i az wydawalam z siebie odglosy zachwytu. Az mi slinka na nowo zaczyna leciec heh:-D
Juz mojego G nastraszylam, ze codziennie bedzie sie jadlo teraz tosty na kolacje heh
Teraz to bez tostów dzień mi nie minie na pewno.... Ricotty to nie mam gdzie kupić na szybko, zrobię ze zwykłym żółtym!
 
A ja mam ostatnio ochotę na drożdżówki i gdzie nie idę, a widzę, że są to kupuję. Musze uważać z nimi, bo skończę sama jako jedna wielka drożdżówka :-D
 
Ja niestety straciłam ochotę na cokolwiek. Wszystko mnie odpycha:-(Męczę pół dnia suchą bułkę żeby czymś zapchać żołądek.
 
reklama
Do góry