reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

ale ja pisze o tych USG które trzeba wykonać nie mowie o dodatkowych badaniach. Tak USG 2 trym robi się do pewnego momentu bo wtedy najłatwiej ocenić wszystkie narządy dziecka w 3 trym powinno się sprawdzić choćby ułożenie dziecka
Tu to jest nazwane prenatalnymi. Ja mam Usg co miesiac( dziś mi jedna przepadła więc w sumie będę czekać 6 Tyg na kolejną wizytę) i za każdym razem mm usg
 
reklama
Chodzę do ginekologa co trzy tygodnie i robi mi USG, więc chyba jednak czymś się różni od zwykłego USG ? Z pewnością sprzętem i wiem, że mój gin wysyła na te badania do innej kliniki, bo tak miałam w przypadku 1 badan.
no tak ocenia Twoje dziecko przez wzgląd na narządy choćby czy posiada żołądek i rozwinięte platy mózgowe a nie tylko tak ogółem żadne inne USG nie są tak potrzebne nawet te co robisz co 3 tyg jak USG polowkowe u mnie w książeczce jest to w największej tabeli gdybym na nie nie poszła uznali by za działanie na szkodę ciąży i dziecka i miałabym problem
 
Tu to jest nazwane prenatalnymi. Ja mam Usg co miesiac( dziś mi jedna przepadła więc w sumie będę czekać 6 Tyg na kolejną wizytę) i za każdym razem mm usg
prenatalne to inne badania jak szłam na NFZ to były właśnie 3 USG główne a prenatalne byly to inne badania albo prywatnie robione albo takie które należą się kobiecie po 35rz
 
no tak ocenia Twoje dziecko przez wzgląd na narządy choćby czy posiada żołądek i dwa platy mózgowe a nie tylko tak ogółem żadne inne USG nie są tak potrzebne nawet te co robisz co 3 tyg jak USG polowkowe u mnie w książeczce jest to w największej tabeli gdybym na nie nie poszła uznali by za działanie na szkodę ciąży i dziecka i miałabym problem
To wiem ;) ja w sumie nawet tak jak pisałam nie dostaje zdjęć co miesiąc. Tylko dostałam z tego usg prenatalnego 1 trymestru. I pewnie dostanę na tym 2 zwanym polowkowym. Ale u mnie sa to badania dodatkowo płatne.
 
reklama
Do góry