reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
Wiesz wlasciwie to powiedzial, ze decyzje zostawia mi. Bo tak jak mowi do 16tc są wytyczne, no i jednak na duphastonie jest potwierdzone zmniejszone zagrożenie poronienia, natomiast u mnie nie znajduje nic co by miało wskazywać obecnie na poronienie, chociaż już 1 mam za sobą..
Ja 3. Więc sama decyzji nie podejmuje. 3mam kciuki za Ciebie Was ;) wierzę, że będzie wszystko dobrze
 
Ja 3. Więc sama decyzji nie podejmuje. 3mam kciuki za Ciebie Was ;) wierzę, że będzie wszystko dobrze
Ojej współczuję:( A poznałaś powód?
U Mnie 1 ciaza była z hipotrofia i lekarze mówili żeby nie szukać powodu, bo nie znajdę, za dużo czynników na to wpływa. Potem miałam właśnie poronienie i też mówili, że tak się zdarza... Teraz to na początku wydalam tysiące na znalezienie diagnozy jak się zaczynało z problemami tak samo jak poprzednie razy i w końcu się dowiedziałam o co chodzi. Mam już leki, dzieki ktorym z 20% szans na donoszenie zdrowej ciazy wzrasta na 80% wiec skoro to juz leczy to tym bardziej sie zastanawiam nad duphastonem, bo nie mam problemu napewno z iloscia progesteronu..
 
Ojej współczuję:( A poznałaś powód?
U Mnie 1 ciaza była z hipotrofia i lekarze mówili żeby nie szukać powodu, bo nie znajdę, za dużo czynników na to wpływa. Potem miałam właśnie poronienie i też mówili, że tak się zdarza... Teraz to na początku wydalam tysiące na znalezienie diagnozy jak się zaczynało z problemami tak samo jak poprzednie razy i w końcu się dowiedziałam o co chodzi. Mam już leki, dzieki ktorym z 20% szans na donoszenie zdrowej ciazy wzrasta na 80% wiec skoro to juz leczy to tym bardziej sie zastanawiam nad duphastonem, bo nie mam problemu napewno z iloscia progesteronu..
Niestety nie poznałam. Miałam lekarza o którym nawt nie chce mówic. Mam nadzieję,że ta ciaza będzie pozytywnie zakończona ;) lekarz zmieniony, leki zmienione( stałe, gdyż mam wiele chorób wspolistniejacych) więc musi być Dobrze;)
 
hej, ja dopiero co prawda zaczęłam 2 trymestr ale nadal [emoji2961][emoji2961][emoji2961][emoji2961] wczoraj od południa do późnej nocy, a dzisiaj ledwo zjadłam bułkę z serem białym to niestety jak zwykle WC przyjaciel [emoji3064]
ogólnie ja oprócz wymiotów nie bardzo mogę jeść, jem głównie bułki z masłem, czasem coś próbuje to kończy to się większymi wymiotami niż zwykle. [emoji3064][emoji3064][emoji3064][emoji3064][emoji3064][emoji3064]
Współczuję Ci bardzo, ja aż tak źle nie mam. Mimo wszystko już 4 kg do przodu, bo takie zachcianki.
 
Niestety nie poznałam. Miałam lekarza o którym nawt nie chce mówic. Mam nadzieję,że ta ciaza będzie pozytywnie zakończona ;) lekarz zmieniony, leki zmienione( stałe, gdyż mam wiele chorób wspolistniejacych) więc musi być Dobrze;)
Trzymam kciuki żeby było! :)
U mnie autoimmunologiczne strasznie komplikuja, ale da się:)
 
reklama
Do góry