reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Dzień dobry Dziewczyny? Jak się dzisiaj czujecie? Ja jak nigdy spałam od 21 do 7:20!!! Po odstawieniu duphastonu wkoncu mogłam wyłączyć budziki ;)
Pięknego dnia! ⚘
 
Cześć dziewczyny! Pytanie do mam na duphastonie. Macie jakieś informacje do kiedy stosować? U mnie ten lek powoduje straszne nudności, A lekarz mówi, że teoretycznie do 16tc zaleca się brać.. obecnie mam 12tc +2 I coraz gorzej to znoszę.. dawkę mam 2 tabletki dziennie.
Wczoraj miałam genetyczne usg i wszystko super więc poważnie się zastanawiam czy wcześniej nie odstawić.
Ja biorę dupka na torbiel, póki co z om kończę 14tc i mam na jeszcze 4 tygodnie 3x1, ale pod koniec l3karz powiedział, że mogę trochę zmniejszać. U mnie torbiel wcale nie ma ochoty na ten duphaston reagować bo nie zmniejsza się ani troszkę, ale w międzyczasie był krwiak i cieszyłam się, że odrazu byłam zabezpieczona...
 
Ostatnia edycja:
Ja biorę dupka na torbiel, póki z om kończę 14tc i mam na jeszcze 4 tygodnie 3x1, ale pod koniec l3karz powiedział, że mogę trochę zmniejszać. U mnie torbiel wcale nie ma ochoty na ten duphaston reagować bo nie zmniejsza się ani troszkę, ale w międzyczasie był krwiak i cieszyłam się, że odrazu byłam zabezpieczona...
Krwiaki,torbiele,jaka to musi byc byrza hormonalna,ze te dziadostwa nam sie robia.U mnie w 1 ciazy byl w ogole hit-w tydzien wyrosl mi na szyjce macicy polip.Jak tylko zaczelam brac duphaston.Moze zbieg okolicznosci.Teraz jem prawie 2 mce i nie zrobil sie.A spieprzyl mi skutecznie cala ciaze-najpierw co chwile leciala z niego zywa krew(ja nie wiem jak ja to przeszlam),a w 18tc zaczela sie niewydolnosc szyjkowa,przez niego.I teraz czekam,czy na ok. 6 tygodni znow sie zacznie,bo moja szyjka wg lekarki wyglada jak ser szwajcarski....mialam 3 zabiegi na ogromna nadzerke,kiedys.
 
reklama
Do góry