reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

O tak dzień wcześniej skakał na mój widok a dzień później już nie podniósł głowy żeby się napić jak chciałam mu dać, miał takie slabsze dni czasem ale nie piszczał nigdy, miałam wrażenie że mnie wola i prosi żeby skrócić mu już cierpienia. Mimo ciężkiego charakteru, był najlepszym przyjacielem długo jeszvze zostanie pustka po nim dopóki nie urodzi się maleństwo pewnie będę opłakiwać po kątach:( wizyta 14 lipca, to nieszczęsne prenatalne i PAPPA, po wpisach dziewczyn, mam milion myśli boję się bardziej niż wcześniej :(
Na pewno jeszcze sporo czasu upłynie, żeby się pogodzić i przyzwyczaić, że psa już nie ma 😣 13 lat temu jak musieliśmy uśpić młodego maltanka na raka, żałoba w rodzinie jak po człowieku. Zmusiłam wtedy rodziców, żeby natychmiast kupić kolejnego psiaka, bo dom jakby duszę stracił. Ale przynajmniej w tych smutnych okolicznościach czekasz na swój osobisty cud🙂🙂 Nie martw się tymi nieszczęsnymi PAPPA. Już tu odpisywałam na ten temat, ale napiszę jeszcze raz. Zanim ten temat w ogóle pojawił się na tym forum zostałam ostrzeżona w tym temacie... Że często wyniki fałszywie pokazują duże prawdopodobieństwo wad i mam się nie przerazić, później kobiety w panice robią nifty, które wychodzi dobrze... Jesteśmy jeszcze "umownie" 🤪 młode (jesteśmy w podobnym wieku), trzeba myśleć pozytywnie. Ja planuję iść tylko na prenatalne i jeśli nie będzie się do czego przyczepić żadnego PAPPA nie zrobię😌
 
reklama
A wiecie ze I mi kawa juz nie smakuje jak smakowala? Kiedys byla lepsza. Moze pociazy wroci smak. Bona razie to tost z pasztetem I majo I pomidorem codziennie. To moje dziecko z niczego innego sie nie sklada
hahahah :) ja jem kanapki z pomidorem i pasztetem - muszę spróbować jeszcze ten kielecki dołożyć ;) Kiedyś Piłam 4 kawy dziennie a teraz 1 w ciągu ostatniego miesiąca :)

Ja mam aktywny weekend, goście goście i ciężko mi Was nadrobić ;)
 
No to z Tego co piszesz to już wyniki powinny być normalne. Ja dopiero w poniedziałek umawiam się do diabetologa więc jeszcze nie wiem na kiedy mnie umówią. Jestem ciekawa co mi powie bo mierzę cukier codziennie od 2tyg. na czczo i godzinę po głównym posiłku- obiad- bo najwięcej wtedy jem 😋 i cukier mam między 110 a 125. A tylko na czczo świruje bo od 94 do 102.
Nie no dwa dni temu robiłam badania i właśnie nie były normalne. Przed ciąża miałam ładne wyniki glukozy a teraz na czczo 4,86 po 1h 10,77 a po dwóch 8,35 i mam się zgłosić do diabetologa😭😭
 
Organizm nie toleruje czy postanowiłaś wyeliminować ?
Pilam dziennie 5 kaw dziennie, odrzucilo mnie strasznie! Zaryzykuję albo pojdzie dolem albo górą [emoji16][emoji16]
IMG_20200704_134124.jpeg
 
Witajcie, mam na imię Justyna. Jestem w ciaży tak jak Wy przyszłe mamuśki. Mam termin na 12 stycznia. Dzisisj sobie przypomnialam, że kiefys istnialo takie coś jak forum dla mam. W 2015 roku, gdy bylam w pierwszej ciaży udzielałam sie na forum mjakmama, jakoś tak ;) Wiem, że już jest trovhe późno na dołaczanie do Styczniówek. Jednak bardzo mi zależy. W swoim najbliższym otoczeniu nie mam żadnych ciężarnych kobiet, a miło czasem i lzej na sercu jak można wymienic sie ppdobnymi doświadczeniami czy problemami. Pozdrawiam Was serdecznie. Mam nadzieję, że bedę nogla jeszcze do Was dołaczyć. 😀😀😀
 
reklama
Do góry