reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Słuchajcie zrobiłam tą betę i byłam dziś na usg. Ciąża jest za młoda,OM 22.04 a wychodzi 6-7 tc. Do powtórki usg za 2 tygodnie ...
 
reklama
Ja też dopiero jakoś tydzień temu dołączyłam, więc miło, że jesteście 🙂🙂
Też tak jak Niespodziewajka nie chciałam zapeszyć. Co prawda nie poroniłam, ale kilka lat nie mogłam zajść w ciążę, mam hashi i jestem niedoczynna.
Także witajcie dziewczyny😃
Hej ;)) Trzymam za Ciebie kciuki ! my też wlansie myśleliśmy, że już nic z tego. O tego Bąbla staraliśmy się ponad 2 lata. A Tu... suprise i to w najmniej oczekiwanym momencie ;)
 
Tak do tej pory myślałam. Na laserowa korekcja się nie kwalifikuje bo mam zbyt duża różnicę w wadzie. Jedno oko na którym mam -11 wykorzystuje tylko w 20% na drugim mam -5/-6 I go używam. Lekarz mowi że teraz wada nie jest już przeciwkazaniem. Ale nie.wiem. Moze we wrześniu przejdę się do okulisty.
Ja bym nie ryzykowała porodu SN przy takiej wadzie. Nikt Ci nie da gwarancji że będzie ok. Skonsultuj się z dobrym okulista. Niech Ci sprawdzi siatkówkę. U mnie wyszło przypadkiem że coś się dzieje bo objawów nie mialam
 
Ostatni 37 dni.,poprzedni 51,47
Ostatnio miałam taka sytuacja że ciąża była młodsza o 3 tyg jeśli chodzi o okres ale też mam długie cykle. Lekarz tłumaczył że owulacje miałam później. Termin wtedy wg CRL. To była dla nas niespodzianka.
Niestety poronilam w 2 trymestrze ale przyczyna była inna.
 
Ja bym nie ryzykowała porodu SN przy takiej wadzie. Nikt Ci nie da gwarancji że będzie ok. Skonsultuj się z dobrym okulista. Niech Ci sprawdzi siatkówkę. U mnie wyszło przypadkiem że coś się dzieje bo objawów nie mialam
Siatkówka jest gruba. Nic się nie odkleja. Przynajmniej w 2017/2018 było ok. W tym roku 2 msc temu robili dno oka i wszystko ok. W 2016/2017/2018 byłam u kilku specjalistów w różnych miastach w Polsce bo chciałam zrobić korekcję wzroku ale nikt nie chce się podjąć. Raczej jedna na 4 kliniki chciała więc się nie zdecydowałam.

Jeśli miałabym próbować sn to będę chciała się zapisać do szkoły rodzenia. Orjentujecie się kiedy zaczyna się chodzić w takie miejsca?
 
reklama
Do góry