reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

Witajcie, mam na imię Justyna. Jestem w ciaży tak jak Wy przyszłe mamuśki. Mam termin na 12 stycznia. Dzisisj sobie przypomnialam, że kiefys istnialo takie coś jak forum dla mam. W 2015 roku, gdy bylam w pierwszej ciaży udzielałam sie na forum mjakmama, jakoś tak ;) Wiem, że już jest trovhe późno na dołaczanie do Styczniówek. Jednak bardzo mi zależy. W swoim najbliższym otoczeniu nie mam żadnych ciężarnych kobiet, a miło czasem i lzej na sercu jak można wymienic sie ppdobnymi doświadczeniami czy problemami. Pozdrawiam Was serdecznie. Mam nadzieję, że bedę nogla jeszcze do Was dołaczyć. [emoji3][emoji3][emoji3]
Witamy, skad jestes?
Piękna kawa, piękne ciasto [emoji7][emoji7][emoji7] ale bym jadła i miała wyrzuty sumienia [emoji1]
Zaoraszam!
Witam. Mam na imie Kasia i mam termin na 28.01. CZY mogę dołączyć do Was ?
Witaj Kasiu, zapraszamy! Skad jestes?
 
reklama
Witajcie, mam na imię Justyna. Jestem w ciaży tak jak Wy przyszłe mamuśki. Mam termin na 12 stycznia. Dzisisj sobie przypomnialam, że kiefys istnialo takie coś jak forum dla mam. W 2015 roku, gdy bylam w pierwszej ciaży udzielałam sie na forum mjakmama, jakoś tak ;) Wiem, że już jest trovhe późno na dołaczanie do Styczniówek. Jednak bardzo mi zależy. W swoim najbliższym otoczeniu nie mam żadnych ciężarnych kobiet, a miło czasem i lzej na sercu jak można wymienic sie ppdobnymi doświadczeniami czy problemami. Pozdrawiam Was serdecznie. Mam nadzieję, że bedę nogla jeszcze do Was dołaczyć. 😀😀😀
Witam. Mam na imie Kasia i mam termin na 28.01. CZY mogę dołączyć do Was ?
Ja też dopiero jakoś tydzień temu dołączyłam, więc miło, że jesteście 🙂🙂
Też tak jak Niespodziewajka nie chciałam zapeszyć. Co prawda nie poroniłam, ale kilka lat nie mogłam zajść w ciążę, mam hashi i jestem niedoczynna.
Także witajcie dziewczyny😃
 
reklama
Ja miałam zabezpieczana laserowo siatkówkę i podobnie jak bardzo duża wada wzroku jest to wskazaniem do cc.
Tak do tej pory myślałam. Na laserowa korekcja się nie kwalifikuje bo mam zbyt duża różnicę w wadzie. Jedno oko na którym mam -11 wykorzystuje tylko w 20% na drugim mam -5/-6 I go używam. Lekarz mowi że teraz wada nie jest już przeciwkazaniem. Ale nie.wiem. Moze we wrześniu przejdę się do okulisty.
 
Do góry