reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

U mnie dziewczyny cera fatalna pełno syfkow i takich drobnych krosteczek i dekold też a niby ciąża poprawia cerę. Paznokcie mam tylko teraz twarde i mocne. A na twarzy tragedia. Jak jest u was?
U mnie tez tragedia rano to się boję w lustro spojrzeć 😂 a do tego jak zbyt intensywnie🤮 to wychodzą mi na wierzch takie czerwone plamki wygląda to tragicznie wrzucę zdjęcie na zamkniętym
 
reklama
Zrobiłam sobie po prenatalnych zakup ciążowy, kupiłam segregator ciążowy od mamy ginekolog, bo coraz więcej papierów się zbiera a w teczce ciężko utrzymać jakiś ład, któraś już ma taki segregator, jak się sprawdza?
 
UWAGA!

Forum prywatne będzie, ale będzie założone nowe. To zostaje tutaj

Proszę o pisanie kto chciałby mieć dostęp do takiego forum, bo musze podać listę administracji.
Ja 🙂
UWAGA!

Forum prywatne będzie, ale będzie założone nowe. To zostaje tutaj

Proszę o pisanie kto chciałby mieć dostęp do takiego forum, bo musze podać listę administracji.
Ja poproszę. Tylko ja dużo pracuję i nie udzielam się za dużo.
 
U mnie tez tragedia rano to się boję w lustro spojrzeć 😂 a do tego jak zbyt intensywnie🤮 to wychodzą mi na wierzch takie czerwone plamki wygląda to tragicznie wrzucę zdjęcie na zamkniętym
Ojej :( mam nadzieję, że będzie lepiej.
To chyba kolejny zabobon, ale podobno w ciąży z dziewczynką pojawiają się kłopoty z cerą a w ciąży z chłopcem mama na twarzy promienieje 🧐
 
Odkurzyłam zrobiłam pranie wstępnie obiad a ten czas nie mija szybciej 🤷‍♀️ musimy wyjechać koło 14:30 bo 40 km przed nami i jeszcze pobranie krwi. Jajko zaraz zniosę pierwszy raz się denerwuje.
 
No to pewnie rozne szkoly.Ja dostawalam co 12 h dexaven w tylek,6 dawek.
Dwa różne preparaty, to i sposob podania pewnie inny
Ja to zygam jak kot. Co zjem to zaraz leci. Z rana wymioty. W południe dobrze nawet i wieczorem znowu karuzela 🤮🤢🤮🤢🤮
Mialam tak z synem, wspolczuje ci. Ja sie wtedy mordowalam przez polowe ciąży.
Co do ruchów to niemożliwe. A jeśli chodzi o leżenie na brzuchu to nie ma możliwości w ten sposób udusić dziecka. Tlen dostaje dziecko w postaci krwi do pępowiny. Zdarzają się przypadki prawdziwego węzła na pępowinę i wtedy dziecko nie dostaje tlenu, albo jeśli matka jest niewydolna oddechowo. Leżenie na brzuchu nie powoduje niedotlenienia. Mozesz tak leżeć do póki czujesz się komfortowo, później brzuch będzie przeszkadzał.
Moj syn urodzil sie z wezlem prawdziwym na pepowinie. Chwała Bogu, ze mialam cc, bo porod sn moglby sie zle skonczyc.
Dziewczyny, które miały usg w 13 tyg (np 12+3/12+5) - ile wasze maleństwo miało wtedy crl? [emoji4]
Ja mialam w 12+5 i jedno mialo ok 7 cm, a drugir 6,6
 
reklama
Kopiuje nizej post @KasiaKar
Dopisalam wszystkie chętne do listy. Nie sprawdzalam tylko stażu, wiec mozliwe, zeze nie wszystkie od razu wejda do prywatnej. Osoby pi kreskach ----- to te dopisane przeze mnie.

'Będę sobie tworzyć listę i co jakiś czas dodawać zaktualizowaną, żeby dziewczyny widziały, że trzeba się zgłosić. Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości co do listy to piszcie śmiało.

Listę prawdopodobnie oddaję jutro! Jak się komuś chce może posprawdzać czy dobrze zakwalifikowałam osoby. Wchodzimy w profil, następnie na czarnym pasku wpisy.

Przypominam, że przyjmowane są osoby z co najmniej 2 tygodniowym stażem w styczniówkach.

Inka91
Andzia155
Renata.b2
Pawlinka82
Karoola2021
marmolada90
Annasol93
kartkao
ania.1982
Laura_T
JoannaMB
Nika261
Niqui
Klaudiaxx
Katrina666
inkaby
M@lly
KasiaKar
klucha09
Kelikla
JaMama1621
Patka0000
Olimpia123
Angelika22
MaagdaB
Smerfetka_em
Czarnanoc
AtenaSA
AnMil
magda9104
Mixme92
daria_daria
Paulinad'
------------ ----
Anqua81
Balbinka1991
MalinkowaMlinkowa
justa_w
Ola1994
mi1979
D4ri4
Izkawalizka
Iwona3001
kat.
Ana_84
lenaDTR
Patka0000
Ewa1424
Tangerine
Jagódka81
Sheila
Kocia90
Kassiula87
Kundlica
JaMama1621
malwa882
Agnieszka40
Beczulinda
 
Do góry