reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Miło widzieć, że tu u nas tyle fanek toksoplazmozy [emoji192][emoji192][emoji192][emoji192][emoji192][emoji250][emoji250][emoji250][emoji250][emoji76][emoji76]
ja też zdecydowanie jestem kociarą, ale stwierdziłam, że już mamy kotkowe awatary na grupie, więc dodałam coś innego [emoji23] mam nadzieję, że mój kotełek się nie pogniewa [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Dziewczyny jestem po prywatnej wizycie. Zupełnie inne podejście. Wszystko widziałam a lekarz pokazywał mi części ciała bobasa. Wszystko opowiadał i odpowiadał na pytania. Prawdopodobnie to będzie dziewczynka 💗💗💗💗
Jedno body kupił tata a drugie córka dla dzidzi. Jestem już mega spokojna.
W 51015 i smyku była promocja na ubranka :)
 
Ja dziś zaczynam 13+0 i wieczorami nadal mam masakrę.
Dziś to w ogóle znowu miałam głupie sny. Przez pół miasta prowadziłam na sznurku kozę, która to uciekła znajomemu a potem czekałam 3 godziny na przystanku. :rolleyes2: Skąd się biorą takie głupoty?:oo2:
To chyba te nasze ciążę bo ja zasypiam na godzinę i mam trzy sny i każdy po kolei coraz to większy absurd :) czasem nie potrafię się nadziwić skąd ten mózg takie głupoty bierze.
 
😂
 

Załączniki

  • 5B2FF10F-0826-4BED-A1E2-41650293AF68.png
    5B2FF10F-0826-4BED-A1E2-41650293AF68.png
    366,7 KB · Wyświetleń: 56
reklama
UWAGA!

Forum prywatne będzie, ale będzie założone nowe. To zostaje tutaj

Proszę o pisanie kto chciałby mieć dostęp do takiego forum, bo musze podać listę administracji.
Ja oczywiście chcę, jeśli mogę

Przepraszam, że dopiero teraz piszę, ale dużo czekania, stresu, dobijania się telefonami.
U mnie na razie czekanie. Plamienie jest w miarę nie duże jak na razie, biorę takie dawki leków, że lekarz nie ma co mi dorzucić. Jeśli tylko bol brzucha się zwiększy, lub plamienie przybierze na sile mam od razu dzwonić. Wizytę mam zaplanowaną na czwartek i oby do tej pory wytrzymać, bo dr jest poza miastem, a chyba chciałby mnie sam obejrzeć. Przynajmniej tak to odebrałam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry