reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
czyli warto było pójść prywatnie i człowiek od razu spokojniejszy😀 niech malutka rośnie zdrowo❤️
Dokładnie ja też nie żałuję, że poszłam dziś prywatnie. Lekarz akurat u mnie ten sam, ale na tym sprzęcie to sam mówił że można dużo lepiej zobaczyć. Tym bardziej jak to u mnie określił że ciąża jest ułożona głęboko z tyłu, to na sprzęcie nfz byłoby słabo widać. A i tak jeszcze u tego co byłam to sprzęt nie tak dobry jak u gina, do którego chodziłam z synem i u którego będę miała prenatalne. No ale zawsze lepszy niż na NFZ. A za wizytę i tak nie skasował kroci, bo 100zl.
 
Ja pewnie tez, o ile nie pojde prywatnie kilka tyg wcześniej 😂 tez mieszkam w uk, jutro mam prenatalne zapytam się czy zajrzy pomiędzy nogi 😂🤣
Ja w pierwszej ciąży tutaj w UK jak sie pytałam na prenatalnych czy coś widać co do płci to mi powiedziała że na tak wczesnym etapie nie można tego stwierdzić 🤔🤔 na szczescie byłam na wakacjach w Polsce w 16 tygodniu i tam poszłam prywatnie i wtedy dowiedziałam się że synek a tutaj na połowkowym mi potwierdzili. Ale Ty próbuj jutro, może akurat uda się dowiedzieć. 😀
 
Dodałam avatar.. Faktycznie też kojarzę dziewczyny po tym.. Dzisiaj miałam takie nerwy bo jednak muszę mieć prenatalne w innej miejscowości 1h drogi odemnie i na dodatek jutro muszę jechać tam specjalnie na pobranie krwi do pappa żeby wynik był na USG.. Wszystko na ostatnią chwilę ehh 😠 pociesza mnie to że mam za darmo..
 
Chciałabym też napisać, że mimo tego, że niektóre z Was łapią się na te dwa tygodnie, ale nadal będą pisać tylko raz na ruski rok i mimo to nas podglądać na bieżąco (takie rzeczy też można sprawdzić) to ja będę wnioskować na forum prywatnym o usunięcie takich osób.

Ja wiem, że część z nas pracuje itp., ale nie oszukujmy się na odezwanie się kilka razy w tygodniu można znaleźć czas.

Proszę jeszcze te które jeszcze nie mają avatara/zdjęcie profilowego żeby go dodały, bo jest nas dużo i o wiele lepiej się kojarzy z kim się rozmawia dzięki tym grafikom. (przynajmniej mi) :wink:
Dziewczyny jesteście u nas krócej niż 2 tygodnie. Gadajcie z resztą stałych bywalczyń w wątku, ja na listę wpisuje te co spełniają 'wymogi" przegłosowane przez większość grupy.
ok, ale mam nadzieję, że mnie przyjmiecie jak już minie okres 2 tygodni [emoji120]
poza tym dodałam awatar, ale nie wiem czy przez tą aplikację się wgrał, bo w jednym miejscu mi się pokazuje a w kolejnym już nie
 
Hej ja też chce być w prywatnej grupie😃w czwartek byłam u przyjaciółki pomoc jej z segregacja ubranek itp bo już biedna ledwo chodzi jest na końcówce ciąży i tyle komplikacji. Jak wróciłam do domu to tak mnie głowa rozbolała miałam taką migrena i piątek to samo jak leżałam to było jeszcze znośnie ale wystarczyło, że poruszyłam głowę to taki ból odczuwałam w życiu głowa mnie tak nie bolała. W weekend byłam u teściowej, była też szwagierka ale jeszcze nie mówiliśmy o ciąży. Myślę, że za kilka tygodni powiemy.
 
reklama
Do góry