reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Ja właśnie dziś odebrałam od kuriera ciśnieniomierz. Zamówiłam w aptece melissa z przesyłką gratis. Ciśnienie w domu w normie a u gina podwyższone. Pielęgniarka mówi co wizytę, że ewidentnie się stresuje przed. Może też tak masz :)
Mam to samo, lekarka straszy że za wysokie a co w domu mierze to idealne. A ja nie rozumiem jak się mam nie stresować przed wizytą jak nie wiem czy tam wszystko jest okey. Dużo dałaś za niego?
 
Ja oczywiście chcę, jeśli mogę

U mnie na razie czekanie. Plamienie jest w miarę nie duże jak na razie, biorę takie dawki leków, ze lekarz nie ma co mi dorzucić. Jeśli tylko bol brzucha się zwiększy, lub plamienie przybierze na sile mam od razu dzwonić. Wizytę mam zaplanowaną na czwartek i oby do tej pory wytrzymać, bo dr jest poza miastem, a chyba chciałby mnie sam obejrzeć. Przynajmniej tak to odebrałam.

A jakie leki bierzesz?

Jak znam siebie to pewnie wpadłbym na IP żeby sprawdzili czy wszystko ok.
 
Ja oczywiście chcę, jeśli mogę

U mnie na razie czekanie. Plamienie jest w miarę nie duże jak na razie, biorę takie dawki leków, ze lekarz nie ma co mi dorzucić. Jeśli tylko bol brzucha się zwiększy, lub plamienie przybierze na sile mam od razu dzwonić. Wizytę mam zaplanowaną na czwartek i oby do tej pory wytrzymać, bo dr jest poza miastem, a chyba chciałby mnie sam obejrzeć. Przynajmniej tak to odebrałam.

Trzeba być dobrej myśli chociaż podziwiam za cierpliwosc. Ja bym nie wytrzymała i pojechała od razu to sprawdzić.
 
Ja oczywiście chcę, jeśli mogę

U mnie na razie czekanie. Plamienie jest w miarę nie duże jak na razie, biorę takie dawki leków, ze lekarz nie ma co mi dorzucić. Jeśli tylko bol brzucha się zwiększy, lub plamienie przybierze na sile mam od razu dzwonić. Wizytę mam zaplanowaną na czwartek i oby do tej pory wytrzymać, bo dr jest poza miastem, a chyba chciałby mnie sam obejrzeć. Przynajmniej tak to odebrałam.
A miałaś USG? Trzeba być dobrej myśli i oszczędzać się! Trzymam kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze! 🙂
 
A jakie leki bierzesz?

Jak znam siebie to pewnie wpadłbym na IP żeby sprawdzili czy wszystko ok.
Utrogestan x 3, duphaston x 3

Dziewczyny ja byłam dziś pod szpitalem ok 12ej, ale to jakis kosmos, tam się nie idzie dostać. Ale w sumie po szpitalu w moim mieście nie wiele można się spodziewać. Spanikowałam i wydzwaniałam do mojego lekarza, a on akurat w klinice na zabiegach do południa, a potem przyjęcia. Dopiero po południu się udało. Wypytał, porozmawiał, uspokoił, że może to sprawa krwiaka itp. itd. Ale jeśli tylko się coś pogorszy mam, dzwonić. Sądzę, ze mnie wtedy wyśle do szpitala.... nie wiem ....
Najgorsze, ze mój dr nie jest z mojego miasta, przyjmuje tu raz w tyg., ewentualnie ja mogę jechać ponad 100 km do niego.
 
Ostatnia edycja:
UWAGA!

Forum prywatne będzie, ale będzie założone nowe. To zostaje tutaj

Proszę o pisanie kto chciałby mieć dostęp do takiego forum, bo musze podać listę administracji.
Jeśli zasłużyłam to chętnie chciałabym kontynuować czas oczekiwania na ten wyjątkowy dzień razem z Wami :)
 
reklama
Utrogestan x 3, duphaston x 3

Dziewczyny ja byłam dziś pod szpitalem ok 12ej, ale to jakis kosmos, tam się nie idzie dostać. Ale w sumie po szpitalu w moim mieście nie wiele można się spodziewać. Spanikowałam i wydzwaniałam do mojego lekarza, a on akurat w klinice na zabiegach do południa, a potem przyjęcia. Dopiero po południu się udało. Wypytał, porozmawiał, uspokoił, że może to sprawa krwiaka itp. itd. Ale jeśli tylko się coś pogorszy mam, dzwonić. Sądzę, ze mnie wtedy wyśle do szpitala.... nie wiem ....
to dziwne, bo mnie w ciąży przyjęli od razu poza kolejnością.. stoi namiot gdzie mierzą temperaturę, robią wstępną selekcję i jak była spora kolejka to jak tylko powiedziałam, że jestem w ciąży to nagle byłam na samym początku.. Ale jestem pewna, że wszystko u Ciebie dobrze [emoji4] no i niedługo masz wizytę, więc też na plus [emoji4]
 
Do góry