reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Hejka z zimnej Anglii. Jeszcze niedawno było ponad 30 stopni a dzisiaj 16 i zimny wiatr, ze w kurtkach chodzimy 😣😣 chyba upały do Polski powędrowały.

Gratuluje dzisiejszych wizyt. Ja na prenatalne musze czekać jeszcze dwa tygodnie.

UWAGA!

Forum prywatne będzie, ale będzie założone nowe. To zostaje tutaj

Proszę o pisanie kto chciałby mieć dostęp do takiego forum, bo musze podać listę administracji.
Chętnie dołączę jeśli sie załapie.
 
Dziewczyny jestem po prywatnej wizycie. Zupełnie inne podejście. Wszystko widziałam a lekarz pokazywał mi części ciała bobasa. Wszystko opowiadał i odpowiadał na pytania. Prawdopodobnie to będzie dziewczynka 💗💗💗💗
Jedno body kupił tata a drugie córka dla dzidzi. Jestem już mega spokojna.
 

Załączniki

  • 20200629_195437.jpg
    20200629_195437.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 92
Dziewczyny jestem po prywatnej wizycie. Zupełnie inne podejście. Wszystko widziałam a lekarz pokazywał mi części ciała bobasa. Wszystko opowiadał i odpowiadał na pytania. Prawdopodobnie to będzie dziewczynka 💗💗💗💗
Jedno body kupił tata a drugie córka dla dzidzi. Jestem już mega spokojna.
czyli warto było pójść prywatnie i człowiek od razu spokojniejszy😀 niech malutka rośnie zdrowo❤️
 
Dziewczyny jestem po prywatnej wizycie. Zupełnie inne podejście. Wszystko widziałam a lekarz pokazywał mi części ciała bobasa. Wszystko opowiadał i odpowiadał na pytania. Prawdopodobnie to będzie dziewczynka 💗💗💗💗
Jedno body kupił tata a drugie córka dla dzidzi. Jestem już mega spokojna.
Jakie piękne zdjecie i takie wyrazne 😀😀 gratulacje!

Dzisiaj to jakiś wysyp dziewczynek hehe a ja nawet nie wiedziałam że tak szybko mozna to stwierdzic. Ja to dopiero pewnie dowiem sie w 20 tygodniu na połówkowych. 😆
 
Chciałabym też napisać, że mimo tego, że niektóre z Was łapią się na te dwa tygodnie, ale nadal będą pisać tylko raz na ruski rok i mimo to nas podglądać na bieżąco (takie rzeczy też można sprawdzić) to ja będę wnioskować na forum prywatnym o usunięcie takich osób.

Ja wiem, że część z nas pracuje itp., ale nie oszukujmy się na odezwanie się kilka razy w tygodniu można znaleźć czas.

Proszę jeszcze te które jeszcze nie mają avatara/zdjęcie profilowego żeby go dodały, bo jest nas dużo i o wiele lepiej się kojarzy z kim się rozmawia dzięki tym grafikom. (przynajmniej mi) :wink:
 
reklama
Jakie piękne zdjecie i takie wyrazne 😀😀 gratulacje!

Dzisiaj to jakiś wysyp dziewczynek hehe a ja nawet nie wiedziałam że tak szybko mozna to stwierdzic. Ja to dopiero pewnie dowiem sie w 20 tygodniu na połówkowych. 😆
Ja pewnie tez, o ile nie pojde prywatnie kilka tyg wcześniej 😂 tez mieszkam w uk, jutro mam prenatalne zapytam się czy zajrzy pomiędzy nogi 😂🤣
 
Do góry