reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Będę sobie tworzyć listę i co jakiś czas dodawać zaktualizowaną, żeby dziewczyny widziały, że trzeba się zgłosić. Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości co do listy to piszcie śmiało.

Listę prawdopodobnie oddaję jutro!


Inka91
Andzia155
Renata.b2
Pawlinka82
Karoola2021
marmolada90
Annasol93
kartkao
ania.1982
Laura_T
JoannaMB
Nika261
Niqui
Klaudiaxx
Katrina666
inkaby
M@lly
KasiaKar
klucha09
Kelikla
AnMil
magda9104
Mixme92
daria_daria

Paulinad

ja i bliźniaki tez chcemy ! ❤️❤️
 
reklama
No tak właśnie jak piszesz, miałam podobne przekonanie - że to ostateczność jak badania nieinwazyjne wyjdą tak, że lekarz zasugeruje dodatkowe badania. Też każdej życzę aby nie było to potrzebne.
Dokładnie tak. Nawet o tych inwazyjnych nie myślę. Wydaje mi się że to nic nie da. Mamy i tak dużo stresu.
 
reklama
Ja się zgłoszę jak u mnie sytuacja się wyklaruje. Boję się jeszcze cieszyć i nie do końca wierzę w ta ciążę. Jak pozbede się krwiaka i wyjdę na prostą to będę chciała dołączyć. Nie chce obarczac inne dziewczyny swoimi obawami I zmartwieniami.
 
Do góry