reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Dziewczyny jestem po prywatnej wizycie. Zupełnie inne podejście. Wszystko widziałam a lekarz pokazywał mi części ciała bobasa. Wszystko opowiadał i odpowiadał na pytania. Prawdopodobnie to będzie dziewczynka 💗💗💗💗
Jedno body kupił tata a drugie córka dla dzidzi. Jestem już mega spokojna.
Wspaniałe wieści ❤❤ gratuluję dziewczynki 🥰 ja zawsze chciałam mieć siostrę 🥰
 
Dziewczyny jestem po prywatnej wizycie. Zupełnie inne podejście. Wszystko widziałam a lekarz pokazywał mi części ciała bobasa. Wszystko opowiadał i odpowiadał na pytania. Prawdopodobnie to będzie dziewczynka 💗💗💗💗
Jedno body kupił tata a drugie córka dla dzidzi. Jestem już mega spokojna.
O! Już mi chodziłaś po głowie, a tu takie dobre wieści ❤
Fakt, że jakoś same dziewczyny dziś, ale to jeszcze niby nic pewnego.

Czy któraś z dziewczyn, która miała już prenatalne była na nich w 12 tc (11t+xdni) ??? Było wszystko widać? Ja dopiero uświadomiłam sobie, że to usg niby prenatalne z pakietu mam umówione ma 11+2... Tak teraz myślę czy będzie wszystko widać już czy jednak spokojna będę dopiero po wizycie na prenatalnych z pappa u mojego prowadzącego...
 
Jakie piękne zdjecie i takie wyrazne 😀😀 gratulacje!

Dzisiaj to jakiś wysyp dziewczynek hehe a ja nawet nie wiedziałam że tak szybko mozna to stwierdzic. Ja to dopiero pewnie dowiem sie w 20 tygodniu na połówkowych. 😆

U nas może się jeszcze okazać, że każda będzie miała jednak co innego niż powiedział lekarz w 11-14 tc 🤣 Ja myślę, że za taki "pewnik" płeć też wezmę jak lekarz potwierdzi ok. 20 tyg.. 😁
 
reklama
Do góry