reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
No tak właśnie jak piszesz, miałam podobne przekonanie - że to ostateczność jak badania nieinwazyjne wyjdą tak, że lekarz zasugeruje dodatkowe badania. Też każdej życzę aby nie było to potrzebne.

Też tak uważam. Mi usg wyszło dobrze, teraz czekam na pappa. jeśli by było coś nie tak to zrobię jeszcze nifty i ostatecznością są dla mnie te inwazyjne.
 
Same wartości pappa nic ci nie powiedza, dopiero całokształt. Jakie ci wyszlo ryzylo w opisie usg?

Trzeba walczyć o swoje! :D

Ja tez!
No w usg żadnych nieprawidłowości, wszystko w normie :). Ryzyko niskie.

UWAGA!

Forum prywatne będzie, ale będzie założone nowe. To zostaje tutaj

Proszę o pisanie kto chciałby mieć dostęp do takiego forum, bo musze podać listę administracji.

Poproszę o dopisanie :)
 
Będę sobie tworzyć listę i co jakiś czas dodawać zaktualizowaną, żeby dziewczyny widziały, że trzeba się zgłosić. Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości co do listy to piszcie śmiało.

Listę prawdopodobnie oddaję jutro! Jak się komuś chce może posprawdzać czy dobrze zakwalifikowałam osoby. Wchodzimy w profil, następnie na czarnym pasku wpisy.

Przypominam, że przyjmowane są osoby z co najmniej 2 tygodniowym stażem w styczniówkach.

Inka91
Andzia155
Renata.b2
Pawlinka82
Karoola2021
marmolada90
Annasol93
kartkao
ania.1982
Laura_T
JoannaMB
Nika261
Niqui
Klaudiaxx
Katrina666
inkaby
M@lly
KasiaKar
klucha09
Kelikla
JaMama1621
Patka0000
Olimpia123
Angelika22
MaagdaB
Smerfetka_em
Czarnanoc
AtenaSA
AnMil
magda9104
Mixme92
daria_daria
Paulinad
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny ale szybko piszecie, szok [emoji14]
cieszę się, że Wasze USG w porządku, gratuluję wszystkim ;)

ja niestety dalej w szpitalu, zmieniłam moje miejsce na korytarzu w końcu na miejsce w sali, w dodatku pod oknem, więc trochę mi lepiej. dzisiaj miałam znowu USG ciąży, z dzidzia wszystko w porządku, więc to najważniejsze.
Niestety cała reszta nie jest za dobrze, no ale kiedyś wreszcie i dla mnie wyjdzie słońce [emoji4][emoji4]
Oczywiscie, że wyjdzie 🥰 bądź dobrej myśli. Mam nadzieję, że już nie zostaniesz długo. Najważniejsze, że z dzidzulkiem wszystko dobrze. 🙂 trzymaj się tam dzielnie 😚
 
reklama
Do góry