reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
Hej dziewczynki 😊
Jestem po wizycie . Dzidzia rosnie , serduszko bije . Z okresu i z USG 13 tydzień 😊
Jedynie muszę badać ciśnienie bo mam zbyt wysokie .
Ja właśnie dziś odebrałam od kuriera ciśnieniomierz. Zamówiłam w aptece melissa z przesyłką gratis. Ciśnienie w domu w normie a u gina podwyższone. Pielęgniarka mówi co wizytę, że ewidentnie się stresuje przed. Może też tak masz :)
 
Ja dziś zaczęłam 10tc i czuję się świetnie. Tak jak dziś mogłabym się czuć cała ciążę. Ja już byłam dziś na wizycie u diabetolog i jadę do pracy na 2/3h. Rozmawiałam z Panią doktor i u mnie definitywnie jest problem tylko z cukrem na czczo. Reszta nie zależnie co jem jest w normie. Nawet produkty które mają wysoki indeks glikemiczny. Unikam tylko pszennego pieczywa.
O to trochę mnie uspokoiłaś. Ja miałam tydzień temu krzywą i trochę ponad normę wyszła ale jak w domu co dzień mierzę sobie tak dla siebie cukier to na czczo wyższy (94-98)a godzinę po posiłkach niezależnie jakich w normie. W czwartek mam dopiero lekarza ale jest szansa, że to nie cukrzyca tylko może mam tak jak Ty.
 
Ja właśnie dziś odebrałam od kuriera ciśnieniomierz. Zamówiłam w aptece melissa z przesyłką gratis. Ciśnienie w domu w normie a u gina podwyższone. Pielęgniarka mówi co wizytę, że ewidentnie się stresuje przed. Może też tak masz :)
To się nazywa syndrom białego fartucha 😉 ja w domu mam aż za niskie a u lekarza ostatnio dwa razy mi mierzyli bo wysokie było.
 
A o to zaświadczenie muszę poprosić ginekologa-endokrynologa? A nie mogłabym po prostu pokazać w karcie ciąży? Bo tam jest napisane, że stwierdzona niedoczynnosc itd. Wydaje mi się, że powinien bez problemu przepisać wtedy ten lek🤔
Noo moim zdaniem mogłoby też być ok, warto spróbować i nie płacić tego 50 zł
 
reklama
Dziewczyny a czy była jakaś decyzja w sprawie prywatnej grupy? Bo ja przez weekend zbytnio nie wchodziłam tutaj i nie wiem czy coś przegapiłam
 
Do góry