reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

Może jakiś producent pasty wymyśli taka bez smaku, tu apel (póki forum otwarte) zlitujcie się z tą mięta, bo ja wczoraj przez pastę oddałam kanapki 🤮 😝
Screenshot_20200628-201829.png

Nie wiem czy można kupić w Polsce ale ta jest bez smaku 😉
 
reklama
Ja np jestem w 11 tc przytyłam 1.5 kg ale biust jest o wiele pelniejszy i większy o jeden rozmiar bo w starych stanikach piersi wychodzą z miseczek 😂 w 1 ciąży też sporo urosly mi piersi potem karmilam 2 lata i trochę zmalały
U mnie bardzo podobnie z biustem, teraz jestem rozmiar jeśli nie dwa do przodu. Na tym etapie w 1 ciąży były mniejsze, potem urosły w ciąży i jeszcze trochę przy kp, długo były fajne, a po karmieniu mniejsze niż wyjściowy rozmiar... Teraz noszę już biustonosz z czasów karmienia młodej bo w swoje standardowe się nie mieszcze. Kupiłam też taki chiński wynalazek ni top ni biustonosz, ale w miarę trzyma biust chociaż jest minimalnie za luźny w obwodzie i ramiączkach, fajny bo bez drutów, a z lekko usztywnioną miseczką (ja mam bardzo odstające sutki i w zwykłym materiałowym dla mnie masakra, zawsze przebija).
 
A ja dziewczyny już 11 tydzień i samopoczucie super! Pojechaliśmy z mężem w góry i weszłam bez problemów na Jaworzynę a potem na Górę Parkową - wraz z zejściem. Nigdy nie czułam się lepiej :) oczywiście przed wyjazdem skonsultowałam wszystko z lekarzem i powiedział że nie widzi przeciwwskazań. Nie wyobrażam sobie zrezygnować z aktywności, nawet jak miałam mdłości do 8 tygodnia to chodziłam na bieżnię. Nadal też pracuję więc głowa zajęta i nie ma czasu myśleć o żadnych złych rzeczach. :)
super :) ja się zastanawiam nad wakacjami. Jestem #teamgory i jeżdżę kilka razy w roku i się zastanawiam, czy gdziekolwiek będę w stanie pojechać :)
 
U mnie cały dzień było super, ciepło mnie dobija pomimo, że zawsze wolałam lato jak zimę to teraz zmieniam zdanie a to dopiero początki , oczywiście po drzemce znów się młodości zaczynają więc tragedia się zaczyna 😭 zrobiłam sobie herbatkę miętowa mam nadzieję że coś tam pomoże
Ja uwielbiam zime, zaluje bardzo, ze nie ma juz takch snieznych jak dawniej. Jesien rez lubie. A upałów nie znoszę.

Co do past do zebow, to może takie dziecięce lagodne, jakies owocowe? :D
 
Ja uwielbiam zime, zaluje bardzo, ze nie ma juz takch snieznych jak dawniej. Jesien rez lubie. A upałów nie znoszę.

Co do past do zebow, to może takie dziecięce lagodne, jakies owocowe? :D
Mnie jeszcze od pasty do zębów nie odrzuca, wręcz przeciwnie nawet gumy do żucia miętowe żuje jak mi mega źle i na chwilę pomaga 😂 i to nie w dużych ilościach bo wtedy efekt odwrotny 😁
 
reklama
Witam Was dziewczyny!!
Dopiero co znalazłam to forum i w ogóle tą stronę ( ale tu jest dużo for i w ogóle) a Wy już tu 1171 stron naklikałyście. Także, chciałabym do Was dołączyć.
Termin według lekarza mam na 20 stycznia 2021. Jestem po jednym zatrzymanym poronieniu w 10 tygodniu. Jestem z Warszawy.
Nie wiem jak ja te wszystkie strony przeczytam, ale biorę się już za lekturę
 
Do góry