reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Hej dziewczynki jak znosicie dzisiajszy upał :)?
Ja po dzisiejszej wycieczce planuje kupić zwiewne sukienki letnie i kapelusz na głowę 😬
My byliśmy 1.5 h nad jeziorem ja tylko nogi moczyłam a syn szczęśliwy bo się schłodził córka z dziadkami w Poznaniu więc trzeba z nim trochę czasu spędzić. Też nas burza postraszyla troszkę popadało ale powietrze całkiem fajne. Teraz na ogrodzie się relaksujemy. Dziewczyny ja jestem ciągle głodna 🥴 obiad mi dziś wszedł mega był pyszny 😋 już zjadłam wstępną kolację ale myślę że jeszcze bym coś zjadła 😳
 
reklama
Dokladnie, ja tez późno dotarlam mimo, ze jestem moderatorem na innej grupie i 11 lat na forum. Dziewczyny będą docierac non stop, bo jedne sie dowiadują o forum szybciej drugie pozniej.

No jasne, że będziemy dodawać nowe osoby. jak ktoś będzie aktywny to czemu ma nie być w wątku prywatnym.
 
A ja dziewczyny już 11 tydzień i samopoczucie super! Pojechaliśmy z mężem w góry i weszłam bez problemów na Jaworzynę a potem na Górę Parkową - wraz z zejściem. Nigdy nie czułam się lepiej :) oczywiście przed wyjazdem skonsultowałam wszystko z lekarzem i powiedział że nie widzi przeciwwskazań. Nie wyobrażam sobie zrezygnować z aktywności, nawet jak miałam mdłości do 8 tygodnia to chodziłam na bieżnię. Nadal też pracuję więc głowa zajęta i nie ma czasu myśleć o żadnych złych rzeczach. :)
 
A ja dziewczyny już 11 tydzień i samopoczucie super! Pojechaliśmy z mężem w góry i weszłam bez problemów na Jaworzynę a potem na Górę Parkową - wraz z zejściem. Nigdy nie czułam się lepiej :) oczywiście przed wyjazdem skonsultowałam wszystko z lekarzem i powiedział że nie widzi przeciwwskazań. Nie wyobrażam sobie zrezygnować z aktywności, nawet jak miałam mdłości do 8 tygodnia to chodziłam na bieżnię. Nadal też pracuję więc głowa zajęta i nie ma czasu myśleć o żadnych złych rzeczach. :)
Wow podziwiam 😀
 
A ja dziewczyny już 11 tydzień i samopoczucie super! Pojechaliśmy z mężem w góry i weszłam bez problemów na Jaworzynę a potem na Górę Parkową - wraz z zejściem. Nigdy nie czułam się lepiej :) oczywiście przed wyjazdem skonsultowałam wszystko z lekarzem i powiedział że nie widzi przeciwwskazań. Nie wyobrażam sobie zrezygnować z aktywności, nawet jak miałam mdłości do 8 tygodnia to chodziłam na bieżnię. Nadal też pracuję więc głowa zajęta i nie ma czasu myśleć o żadnych złych rzeczach. :)
Wow, ja właśnie obejrzałam trochę transmisji Lewandowskiej z treningu i zastanawiam się skąd ludzie biorą tyle energii ? Jestem zmęczona a nic dziś nie zrobiłam, aż się zaczęłam zastanawiać co będzie, jak ja będę taka zmęczona przy dziecku cały czas :/
 
reklama
W Warszawie 31 stopni normalnie myślałam że umre. Leci 13 tydzień w środę mam usg pappa jestem ciekawa strasznie czy będzie płeć widac o czy na pewno wyjdzie wszystko ok. Na obecną chwilę straciłam 4 kg
 
Do góry