reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Imiona bardzo ładnie, ja dzisiaj tez nie mam kompletnie mocy, najchętniej nie wychodziłabym z łóżka, a za oknem dalej skwar. Mam nadzieję, że poniedziałek to będzie ten dzień, gdzie ogarnę mieszkanie...
 
reklama
mam nadzieję, że nie z surową rybą? nie wolno [emoji17]
No jasne, że nie z surową rybą :) te zjada mąż, ja tylko pieczone i smażone :) nawet bez ciąży surowej nie jadam :)
received_270024260939495.jpeg
 
Imiona bardzo ładnie, ja dzisiaj tez nie mam kompletnie mocy, najchętniej nie wychodziłabym z łóżka, a za oknem dalej skwar. Mam nadzieję, że poniedziałek to będzie ten dzień, gdzie ogarnę mieszkanie...

U nas tez upały.. obiecują te burze od czwartku a jeszcze kropla deszczu nie spadła..
 
Jak mnie muli to muszę zjeść konkret.. Takie pchanie byle czego mi nie pomaga. W najgorszych przypadkach to była bułka z masłem i dżemem.. Jakoś mi to pomagało.. Teraz leżę już i głowa mnie lekko boli.. Ehh za dużo wrażeń jak na jeden dzień w obecnym stanie 😄
 
A i jeszcze chcialam sie podzielic, ze chodzą mi dzisiaj caly dzień po glowie imiona Klara i Cezary :) Klarka i. Czarek :) co myslicie? Wczoraj rozmawialiśmy z mezem i to taki wspólny front. I dzis mi z glowy wyjsc nie mogą :)
Mnie się bardzo podoba Klara 😊 też będę brała pod uwagę jak się okaże, że dziewczynka ❤
 
Ja nie jestem jakos szczegolnie za sushi. Czasem kupujemy, bo M lubi, zjem bo zjen, ale dla nnie jakos bez szału :)
 
@Beczulinda a robiłaś kiedyś sama sushi? Ja kiedyś kupiłam te algi i ryż do tego specjalny ale jakoś balam się że mi nie wyjdzie i w końcu nie zrobiłam tego
Nie, nigdy nie próbowałam, chociaż id dawna noszę się z zamiarem, by spróbować. Podobno to nic trudnego. My zaczynaliśmy od takich sklepowych, dopiero od niedawna raz na jakis czas zamawiany z restauracji bo to jednak trochę kosztuje
 
reklama
Do góry