reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Hej dziewczyny .ja cały dzień mdlosci znowu.
Odkryłam mega kwaśne lody w Dino 🤤🤤
Polecam tym , które mają ochotę ciągle na kwaśne tak jak ja 😋😋
 

Załączniki

  • 029_01_2925.jpg
    029_01_2925.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Hejka. Byliśmy dziś na Komunii. Nie mam siły. Takie zmęczenie bo i wstawanie dzień w dzień przed 5,i tu cały dzień na nogach,trasa Wróciłam to padłam. Powoli gdzieś zaczynam wizualizować tą ciążę, wkręcam Sobie że może skoro mam codzienne większe objawy to rozwija się prawidłowo, jest serduszko i będzie dobrze... Oby tak było...
 
Hejka. Byliśmy dziś na Komunii. Nie mam siły. Takie zmęczenie bo i wstawanie dzień w dzień przed 5,i tu cały dzień na nogach,trasa Wróciłam to padłam. Powoli gdzieś zaczynam wizualizować tą ciążę, wkręcam Sobie że może skoro mam codzienne większe objawy to rozwija się prawidłowo, jest serduszko i będzie dobrze... Oby tak było...
w którym tygodniu jesteś? 😊
 
reklama
Do góry