reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja dziś zjadłam trosze wątróbki na obiad bo mój mąż zrobił tak musie bardzo chcialo i stwierdziłam że on też musi zjeść to co chce nie wiecznie pode mnie.
 
reklama
Dziewczyny ja się dzisiaj tak fatalnie czuje... Stałam chwilę na dworze w słońcu z koleżanką i tak mnie rozbolala głowa i już w sumie boli z 4h, położyłam się ale nie przeszło 🙄

Mam do was pytanie, czy mogę zjeść galert z octem? Mama zrobiła akurat i mam ogromnie smaka a w sumie się zastanawiam nad tym octem, a bez to raczej mi nie zasmakuje 🤔
Mi sie wydaje że w takiej ilości mozna.. ja dzisija robiłam sałatkę i też do sosu dodałam octu bo miałam mega ochotę. 🤷‍♀️
 
Dziewczyny dziś dzień pełen stresu ale już po wizycie [emoji846] wszystko jest dobrze lekarz mówi ze bardzo mu się wszystko podoba maluszek ma już 2.27 cm i serduszko bije 176 jestem dziś najszczęśliwsza osobą na świecie
Zobacz załącznik 1140098
Gratulacje, piękne zdjęcie [emoji173]
Przepis na ciasto ja robie na suszonych.
Brzuch wieczorem wiiiidac
O, dzięki za przepis! Mam ochotę na właśnie takie grube, ja zawsze robię z kwestii smaku ciasto na pizze, tyljo inaczej piekę. Jest ok
Dziewczyny ja się dzisiaj tak fatalnie czuje... Stałam chwilę na dworze w słońcu z koleżanką i tak mnie rozbolala głowa i już w sumie boli z 4h, położyłam się ale nie przeszło [emoji849]

Mam do was pytanie, czy mogę zjeść galert z octem? Mama zrobiła akurat i mam ogromnie smaka a w sumie się zastanawiam nad tym octem, a bez to raczej mi nie zasmakuje [emoji848]
A czemu miałabyś nie zjeść? Ja w drugiej ciąży jadłam wszystkie occie (jeju, tak się to pisze? [emoji23]) pieczarki paprykę ogórki. Hmmm wchodziło jak złoto w sumie teraz też bym zjadła [emoji848] na galacik te z mam ochotę, muszę zrobić, dawno nie robiłam
Dziewczyny, co jecie jak jesteście glodne, a Was muli? Wzięło mnie o 16 i trzyma. Jem krakersy, nie wiem co jeszcze?
Ja jak mam mdłości to nie jem nic, nie mam apetytu. A nawet jak już coś znam, to to zwracam :(
Ja dziś zjadłam trosze wątróbki na obiad bo mój mąż zrobił tak musie bardzo chcialo i stwierdziłam że on też musi zjeść to co chce nie wiecznie pode mnie.
Obosz! Wątróbkę też bym zjadła. Z cebulką. I kaszankę z grilla [emoji3064][emoji3064][emoji3064]
 
Narobiłyście mi znowu A mama na wieczór. A jak jestem głodna, to zjadłabym dosłownie wszytko... Ale! Nic straconego bo mąż z pracy wrócił z sushi [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173] także zaraz odkładam dziecia do łóżka, idę pod prysznic i bedzieny jeść. Chciałam zrobić sobie jeszcze hybryda na dłoniach, ale nie wiem, czy mi się chce... No i muszę nas zapakować na jutro, bo rano wstaje i o 8 już będę jechać zrobić stópki i potem.prosto nad morze [emoji173] chłopcy jeszcze nie byli, młodszy jak młodszy, ale myślę, że na strszym morze zrobi ogromne wrażenie :) jeszcze spotykamy się na plaży z koleżanką z październikówek 2017, nie mogę się doczekać!
Miłego wieczoru!
 
On lubi gotować ja kiedyś też lubiłam ale odkąd dzieci moje wymyślają z jedzeniem jedzą tylko to co lubią to jest to dla mnie katorga bo wiecznie jemy to samo [emoji3061]
U nas to samo [emoji24] ja się dla nich nauczyłam gotować, bo wcześniej nie gotowałam nic sama, a oni na wstęp i kręcą nosem [emoji3061][emoji3061][emoji3061]
 
reklama
Narobiłyście mi znowu A mama na wieczór. A jak jestem głodna, to zjadłabym dosłownie wszytko... Ale! Nic straconego bo mąż z pracy wrócił z sushi [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173] także zaraz odkładam dziecia do łóżka, idę pod prysznic i bedzieny jeść. Chciałam zrobić sobie jeszcze hybryda na dłoniach, ale nie wiem, czy mi się chce... No i muszę nas zapakować na jutro, bo rano wstaje i o 8 już będę jechać zrobić stópki i potem.prosto nad morze [emoji173] chłopcy jeszcze nie byli, młodszy jak młodszy, ale myślę, że na strszym morze zrobi ogromne wrażenie :) jeszcze spotykamy się na plaży z koleżanką z październikówek 2017, nie mogę się doczekać!
Miłego wieczoru!
A ja właśnie co zrobiłam sobie hybrydy 💅💅
Ogólnie dziś dzień na plus, na ogródku porobiłam, obiad i ciasto na jutro więc pierwszy raz od dawna tak produktywny dzień:)
 
Do góry