reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

Imiona bardzo ładnie, ja dzisiaj tez nie mam kompletnie mocy, najchętniej nie wychodziłabym z łóżka, a za oknem dalej skwar. Mam nadzieję, że poniedziałek to będzie ten dzień, gdzie ogarnę mieszkanie...
 
reklama
mam nadzieję, że nie z surową rybą? nie wolno [emoji17]
No jasne, że nie z surową rybą :) te zjada mąż, ja tylko pieczone i smażone :) nawet bez ciąży surowej nie jadam :)
received_270024260939495.jpeg
 
Imiona bardzo ładnie, ja dzisiaj tez nie mam kompletnie mocy, najchętniej nie wychodziłabym z łóżka, a za oknem dalej skwar. Mam nadzieję, że poniedziałek to będzie ten dzień, gdzie ogarnę mieszkanie...

U nas tez upały.. obiecują te burze od czwartku a jeszcze kropla deszczu nie spadła..
 
Jak mnie muli to muszę zjeść konkret.. Takie pchanie byle czego mi nie pomaga. W najgorszych przypadkach to była bułka z masłem i dżemem.. Jakoś mi to pomagało.. Teraz leżę już i głowa mnie lekko boli.. Ehh za dużo wrażeń jak na jeden dzień w obecnym stanie 😄
 
A i jeszcze chcialam sie podzielic, ze chodzą mi dzisiaj caly dzień po glowie imiona Klara i Cezary :) Klarka i. Czarek :) co myslicie? Wczoraj rozmawialiśmy z mezem i to taki wspólny front. I dzis mi z glowy wyjsc nie mogą :)
Mnie się bardzo podoba Klara 😊 też będę brała pod uwagę jak się okaże, że dziewczynka ❤
 
Ja nie jestem jakos szczegolnie za sushi. Czasem kupujemy, bo M lubi, zjem bo zjen, ale dla nnie jakos bez szału :)
 
@Beczulinda a robiłaś kiedyś sama sushi? Ja kiedyś kupiłam te algi i ryż do tego specjalny ale jakoś balam się że mi nie wyjdzie i w końcu nie zrobiłam tego
Nie, nigdy nie próbowałam, chociaż id dawna noszę się z zamiarem, by spróbować. Podobno to nic trudnego. My zaczynaliśmy od takich sklepowych, dopiero od niedawna raz na jakis czas zamawiany z restauracji bo to jednak trochę kosztuje
 
reklama
Do góry