reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
ja mam to szczęście że jeszcze przez jakieś 2/3 tygodnie będę mieszkać u rodziców, więc w sumie mogę sobie pozwolić na totalne nic nie robienie😄
 
Ja też ogarnęłam mieszkanie mąż łazienkę sprząta bo ja nie mogę tej chemi wdychać. Jak odkurzałam to pot po dupie kąpał jest tak gorąco. Spakowałam córę na tygodniowe wakacje z dziadkami. Po obiedzie jadą.
 
reklama
Hej Dziewczyny, byłam dziś na badaniach i zakupach, nakupiłam smakołyków i znalazłam wodę Zuber- znajoma ją piła w ciąży (na problemy trawienne, kwaśność). Po sniadaniu oczywiście miałam zgagę i ogólną kwaśność w buzi, więc spróbowałam... 🥴 Duszkiem wypiłam pół szklanki, obrzydlistwo fu ble i w ogóle dziwnie pachnie, ALE pomogło! Może któraś z Was wypróbuje, naprawde działa.
 
Do góry