reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Hej kobietki u mnie dzisiaj nad ranem też ulewa, burza ale fajnie bo chociaż powietrze przez chwilę rześkie. U mnie brzucha nie ma, nic, a nic chyba że wzdęcia i zaparcia ale z tym też się pożegnałm ostatnio. Myślałam że będzie widać wcześniej trochę bo ja raczej zaliczam się do tych niskich i chudych ale no trzeba czekać. A od początku ciąży do teraz zlecialam 2.5 kg ale to przez wstręt do jedzenia. Czuje, że już zaczynam pomału nadrabiać bo mdłości już od tygodnia tylko przed spaniem 😂👌.
Ja też z tych niskich i chudych, w 1 ciąży miałam brzuszek dopiero w okolicach 5 mca, na usg połówkowym lekarz patrzył na mnie jakbym coś pomyliła ;)
Psychicznie też u mnie dziś na minus raczej chyba sprawdzę jak mój dzisiejszy biorytm :/
Ja wczoraj zaliczyłam kłótnie życia ze swoim, dziś od rana jestem wredna i płaczliwa, jeszcze trochę i u psychiatry wyląduje...
 
Mnie wymioty omineły za to męczę się nadal z zaparciami (dziś 10 + 4) jak nie wypiję kubka siemienia lnianego to mogę zapomnieć o wizycie w toalecie 🤷‍♀️
Waga, w sumie stoi w miejscu. Na początku schudłam 1,5 kg, a teraz wróciłam do starej wagi. Chociaż po 2 tygodniach u mamy myślałam, że będzie więcej na plus 😂🤦‍♀️
Teraz nie mam w ogóle apetytu, więc może znów spodnie chociaż kilogram albo przynajmniej nie przytyje 😁 Moja Gin stwierdziła, że byłoby dobrze gdybym przez ciążę przytylam 10-12 kg. Mam nadzieję, że mi się uda 😊
Miłego dnia dla Wszystkich 😊😊🌤
 
Dziewczyny mi znajoma podrzuciła swojskie jajka, a że akurat dziś postanowiłam być piękna to byłam umalowana i w sukience a ona do mnie z hasłem że jestem blada jak ściana 😤 mówię do niej jakim cudem jak mam jeszcze makijaż na sobie to powinnam być ładna a tu jednak to nic nie pomogło 😭 przynajmniej przez chwilę myślałam, że jestem ładna 😂
 
Dziewczyny mi znajoma podrzuciła swojskie jajka, a że akurat dziś postanowiłam być piękna to byłam umalowana i w sukience a ona do mnie z hasłem że jestem blada jak ściana 😤 mówię do niej jakim cudem jak mam jeszcze makijaż na sobie to powinnam być ładna a tu jednak to nic nie pomogło 😭 przynajmniej przez chwilę myślałam, że jestem ładna 😂
Napewno jesteś ładna tylko kobiety tak mają nie powie że ładnie wyglądasz bo pewnie lepiej od niej 😘😁
 
Mi pewnie też już waga idzie do góry bo apetyt wrócił będę wiedziała 10 lipca na wizycie. Jejku 2 dni do prenatalnych 🤪. Chciałabym już połówkowe a tak w ogóle to żeby już był przynajmniej październik ehh🤭
 
Ja też z tych niskich i chudych, w 1 ciąży miałam brzuszek dopiero w okolicach 5 mca, na usg połówkowym lekarz patrzył na mnie jakbym coś pomyliła ;)

Ja wczoraj zaliczyłam kłótnie życia ze swoim, dziś od rana jestem wredna i płaczliwa, jeszcze trochę i u psychiatry wyląduje...
Dżiz to ja tak przez cały tydzień. Wczoraj poużywałam sobie trochę na swoim, potem mi było głupio i przepraszałam. Dziś jest lepiej choc upał daje się we znaki, ale za to mam już ogarnięte stopy i można nimi bezwstydnie świecić w sandałach 😄
 
Mi pewnie też już waga idzie do góry bo apetyt wrócił będę wiedziała 10 lipca na wizycie. Jejku 2 dni do prenatalnych 🤪. Chciałabym już połówkowe a tak w ogóle to żeby już był przynajmniej październik ehh🤭
Ja juz bym chciała jesień. Żeby juz bylo po upalach, po burzach i najlepiej po remoncie :D
 
reklama
Do góry