reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Sluchajcie dziewczyny czy wy się opalacie ? Jakie macie zdanie na ten temat ?

Dobry filtr i delikatne opalanko jest ok. Chyba ze któraś chce się smażyć to nie polecam.

słyszałam że nie powinno się, bo można sobie narobić plam ciążowych czy jakoś tak.

Tak na plamy trzeba uważać. Dlatego trzeba się smarować, moim zdaniem 50tka na twarz obowiązkowo. Jak już pisałam nie przesadzałabym tez z częstotliwością i długością opalania. Takich plam podobno strasznie ciężko się pozbywa
 
Dobry filtr i delikatne opalanko jest ok. Chyba ze któraś chce się smażyć to nie polecam.



Tak na plamy trzeba uważać. Dlatego trzeba się smarować, moim zdaniem 50tka na twarz obowiązkowo. Jak już pisałam nie przesadzałabym tez z częstotliwością i długością opalania. Takich plam podobno strasznie ciężko się pozbywa
Z tymi plamami to prawda ja się nabawiłam kilka lat temu i teraz gdy tylko pojawia się słońce zaraz plamy przy oczach wyłażą, staram się nie wystawać twarzy na słońce i używam filtra ale słabo działa, jesienia i zima plamy blakną a latem z powrotem wychodzą.
 
Muszę się pochwalić. Byłam dziś odebrać świadectwo z synem. Skończył już druga klase💪i póki co ma same 6 od góry do dołu. Jedna tylko 5 w tym semestrze z religii😂a jak się urodził w 33 tc ważąc 2 kg 46 cm z wrodzonym zapaleniem płuc tak się o niego martwiłam... A wyrósł z niego taki fajny chłopak że chyba żadnej go nie oddam. Czuję że będę wredna teściowa😂
 
Muszę się pochwalić. Byłam dziś odebrać świadectwo z synem. Skończył już druga klase💪i póki co ma same 6 od góry do dołu. Jedna tylko 5 w tym semestrze z religii😂a jak się urodził w 33 tc ważąc 2 kg 46 cm z wrodzonym zapaleniem płuc tak się o niego martwiłam... A wyrósł z niego taki fajny chłopak że chyba żadnej go nie oddam. Czuję że będę wredna teściowa😂
Gratuluję, u mnie córka skończyła siódma klasę ze srednia ponad 5 i też jestem z niej dumna bo nauka w tym roku do łatwych nie należała 🙂
 
niestety ja jestem w szpitalu, prawdopodobnie mam atak kolki nerkowej [emoji24] jeszcze czekam na potwierdzenie pod kroplówką
Ginekolog z telekonsultacji kazał mi natychmiast jechać na izbę przyjęć i bardzo dobrze zrobiłam, bo ból był nie do zniesienia...
mam tylko nadzieję, że mnie nie zostawią na noc w szpitalu
 
Wiem, że temat się już tutaj przewijał. Dziewczyny bierzecie tylko kwas foliowy czy coś jeszcze ? Ja brałam Pregna Plus i mi się skończyło i nie wiem czy kupować jeszcze czy też te drugie Pregna DHA , bo mój gin z NFZ kazał brać tylko kwas foliowy.
 
reklama
niestety ja jestem w szpitalu, prawdopodobnie mam atak kolki nerkowej [emoji24] jeszcze czekam na potwierdzenie pod kroplówką
Ginekolog z telekonsultacji kazał mi natychmiast jechać na izbę przyjęć i bardzo dobrze zrobiłam, bo ból był nie do zniesienia...
mam tylko nadzieję, że mnie nie zostawią na noc w szpitalu
:((( o kurcze, musi bardzo Cię boleć, wierzę, że lekarze Ci pomogą i nie będziesz musiała zostawać na noc :( Mnie raz wykończył zwykły atak zapalenia pęcherza, więc domyślam się, że tu kaliber bólu musi być jeszcze większy :(
 
Do góry