reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
Ja mam w szpitalu Medicover 30.06 usg prenatalne u dr Sołowieja. Mam zamiar tam tez miec cc


Ja mam tam 30.06 usg prenatalne umowione. Tam tez chcę miec cc
Dasz znać po usg co i jak? Będę meeega wdzięczna :) Ten sam doktor i info czy wpuszczą tatę byłoby kuszące bo zapomnialam zapytać przez tel...
 
Dziewczyny może się orientujecie czy jak idę jutro tylko po L4 to będę miała wizytę łącznie z USG czy tylko dostanę wypisane L4 , bo dosłownie wizytę miałam tydzień temu i było wszystko dobrze, dobrze się czułam to nie brałam L4 a następna wizyta dopiero na być 10go. Bo nie wiem czy się szykować do wizyty czy nie 😁
 
Dziewczyny może się orientujecie czy jak idę jutro tylko po L4 to będę miała wizytę łącznie z USG czy tylko dostanę wypisane L4 , bo dosłownie wizytę miałam tydzień temu i było wszystko dobrze, dobrze się czułam to nie brałam L4 a następna wizyta dopiero na być 10go. Bo nie wiem czy się szykować do wizyty czy nie 😁
Ja szłam niby po l4, a miałam normalną z tym, że to w sumie była kontrola po szpitalu, jak normalnie płacisz to się szykuj, za coś pieniądze trzeba wziąć :p
 
Dasz znać po usg co i jak? Będę meeega wdzięczna :) Ten sam doktor i info czy wpuszczą tatę byłoby kuszące bo zapomnialam zapytać przez tel...

Dam znac :)

Ja pytalam.przez tel czy wpuszcza meza i normalnie nie wpuszczaja chyba ze Pani mierzaca temperature przy wejscu sie zgodzi. Mam nadzieje, ze sie zgodzi
 
A tak sobie pomyślałam, że zobaczę jakie książki są dla mam na allegro i jako pierwsza wyskoczyła mi pozycja
"Wypalona mama. Co zrobić, kiedy masz zwyczajnie dość?"🤣
Nie wiem czy to jakiś znak dla mnie czy co?
wypalona-mama-co-zrobic-kiedy-masz-zwyczajnie-dosc-a.1.1580372726.jpg
 
Dziewczyny może się orientujecie czy jak idę jutro tylko po L4 to będę miała wizytę łącznie z USG czy tylko dostanę wypisane L4 , bo dosłownie wizytę miałam tydzień temu i było wszystko dobrze, dobrze się czułam to nie brałam L4 a następna wizyta dopiero na być 10go. Bo nie wiem czy się szykować do wizyty czy nie 😁

Na poczatku ja chodzilam co tydzien bo jestem strasznie niecierpliwa a dodatkowo naczytalam sie o poronieniach w internecie i za kazdym razem mialam usg. Zalezy od lekarza pewnie
 
reklama
U mnie się zdarzyło z trzy razy może ,mega mocny ból po jednej stronie ale to było przy kichnięciu jak leżałam , dlatego teraz zawsze siadam szybko jak mam kichac
Tez mi sie tak zdażyło przy kochaniu aż strach kichnąć
Mój najlepiej jak zobaczył ze mnie zabolało to mówi weź nie kichaj bo coś się stanie ciekawe czy oddychać mogę 😂🤪
 
Do góry