reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja udzielam się rzadko, głownie dlatego, że pracuje i nie mam czasu nadrabiać zaległości na forum, a poza tym nie chcę się wcinać w jakąś toczącą się dyskusję na jakiś temat, której nie śledziłam od początku. Wiem jednak, że jeśli potrzebowałabym rady to chciałabym móc się do Was zgłosić, sama też staram się odpowiadać na pytania jeśli mam coś do powiedzenia i jeśli jestem w stanie pomóc. Zrobicie jak zechcecie, ale ja nie miałabym problemu z pisaniem o nawet bardzo intymnych sprawach, bo nie podałam swojego nazwiska, miejscowości z której pochodzę, czy nazwiska lekarza prowadzącego, nie dodałam również swojego zdjęcia. Czuję się więc anonimowo i bezpiecznie. Jestem za tym, żeby zostać na tym forum i nie przenosić się na facebook właśnie ze względu na zachowanie prywatności. Jestem jak najbardziej za zamknięciem wątku, ale pamiętajcie, że jest wiele kobiet, które wstydzą się, boją lub po prostu nie chcą się udzielać. a potrzebują rady tak samo jak każda z nas. Mam wsparcie bliskich na codzień i super byłoby mieć również wsparcie wirtualne od kobiet, które są towarzyszkami mojej doli :) Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie 🥰
Rozumiem Cię ale spójrz na to innym okiem, mówimy tu wiele o sobie z jakich jesteśmy miast, czy nasze związki są formalne czy też nie, czym zajmujemy się zawodowo. Uważam, że to dosyć by stworzyć alternatywną zamkniętą grupę a to dlatego, że opisywane przez nas historię nie są na potrzeby rozrywki pozostałych przyszłych mam... jeśli piszemy o stanie zdrowia, czy jak to ostatnio miało miejsce bardzo intymnych relacji z partnerami to nie po to by inne mniej odważne dziewczyny mogły to przeczytać a po to by zyskać inny punkt widzenia. Ja też pracuję - praca zajmuje mi dużo czasu - nie nadrabiam wszystkich stron - nie jestem najaktywniejsza na tym forum ale gdy już mogę wejść i widzę historię dziewczyn czy pytania na które myślę, że znam odpowiedź to odpowiadam, odruchowo jakbym rozmawiała przez inny popularny komunikator. Po tym co napisałaś na temat tylko podczytujących ja już nie będę się zwierzała bo ja nie wiedziałam ile nas tu tak naprawdę jest i teraz poprostu będę się wstydziła :)
 
reklama
Ja bym zrobiła grupe z listy która jest i tyle. Myślę że styczniowe mamy się wyczerpaly i już nowe nie dolacza... Myślę że 50 postów to minimum na 1000 stron na forum. A juz napewno nie takie osoby co piszą teraz a czytają od początku 🤦‍♀️🤦‍♀️ i chyba jedyna opcja to zostać tu bo myślę że fb jest zbyt prywatny a jednak każda lubi chyba mówić tu anonimowo...
Mnie nie ma na liście bo wolę mówić o wizycie jak jestem już po 🙃
 
Dziewczyny a warto robić test Pappa? Zapisałam się wstępnie na prenatalne i właśnie test pappa ale teraz się zastanawiam czy to potrzebne ? Jakie macie odczucia ?

Jak dzwoniłam na prenatalne to mi powiedzieli ze super byłoby gdybym przyszła już z wynikami papa bo papa robi się po 10 tyg a prenatalne później ;) wtedy na miejscu będą mieli już pełen obraz ;)
 
Z drugiej strony myślę sobie ze moje schizy są nieuzasadnione bo skoro do tej pory przez całe życie na te toxo nie zachorowałam nie raz jedząc niedozwolone w ciąży artykuły i nosząc jako dziecko dzikie koty na rękach to czemu miałabym zachorować teraz? Ale jakoś te obawy w głowie siedzą...
 
Mój gin np mówił żeby nie jeść pasztetów przynajmniej takich kupnych niewiadomego pochodzenia i suhi oraz wiadomo surowego mięsa. Ja jednak coraz więcej produktów odrzucam bo się boję.. Ślinka mi cieknie jak czytam o Waszych wizytach w MC Donald-chętnie bym coś takiego zjadla ale się boję że mnie tam czymś zaraża.. W restauracji sałatki też nie zjem bo nie wiem czy umyli dokładnie wszystko... Chyba oszaleje..
Kochana, rozumiem unikanie produktów surowych i nie umytych ale pomyśl w ten sposób - przez 36 lat życia (domyślam się, że nick zdradza Twój wiek ;)) i nie zachorowałaś mimo, że pewnie aż takiej uwagi nie zwracałaś na jedzenie. To teraz też nie ma co aż tak o tym obsesyjnie myśleć 🙂
 
Mi najbliżej do Narutowicza ;)
Ja pracuje obok narutowicza !
Poczytałam trochę i chyba będę rodzic w uniwersyteckim (dawnym Kopernika).
Ten lekarz co wszyscy mi polecają na prenatalne tez pracuje w uniwersyteckim a po drugie nowka sztuka szpital to tez ma dla mnie znaczenie ;)
 
reklama
Tam jest chyba wynik wynikający z wieku a potem skorygowany o betę jakieś białko i chyba wynik usg prenatalne go czy się mylę?
 
Do góry