reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Mój ginekolog powiedział, żeby przy bólu głowy dobrze byłoby zmierzyć ciśnienie i proponowałby wypić kawę, a jeśli to nie pomoże 1g paracetamol można wziąć bez obaw. Nie wiem jak to zadziała przy bólach migrenowych...
 
reklama
Wy chociaż już jesteście po wizytach ja to dopiero w nerwach zaraz 9 tydz zaczynam i jeszcze jej nie miałam a do piątku wieczność. Jeszcze podbrzusze mnie wieczorami pobolewa Was też? Już sama nie wiem czy boli mnie czy już schizuje ale raczej boli

Ja z czekanie na wizytę też ciężko... Ja dopiero mam 1.07 i szczerze nie wiem czy wytrzymam bo mdłości bardzo mi się zmniejszyły, u mnie jedynie właśnie cycki mam nadal napięte więc to mnie pociesza no i jestem zmęczona ale już daje rade nie spać w dzień, ja mam dziś 9+1, szczerze nie wiem jak wytrzymam do tej wizyty, ale chyba bd musiała jakoś, chyba że nie wytrzymam to zadzwonię do doktorka może gdzieś mnie wciśnie, ja już nawet myślałam żeby iść gdzieś zrobić tylko USG, do jakiegoś lekarza gdzie taniej, a do mojego normalnie na wizytę tego 1go, no ale nie wiem zobaczę, mąż oczywiście bardzo mnie uspokaja że mam się nie nie martwić że na poprzedniej wizycie było ok i lekarz był zadowolony i z pęcherzyka żółtkowego i zarodka to czemu teraz miałoby być źle , no ale głowa robi swoje 🤦‍♀️ co do l4 - one mogą się na siebie nakładać z tym nie ma żadnego problemu jc

A serduszko biło? Do wizyty masz tydzień. Jeśli dasz radę to wytrzymaj. 29.06 a prenatalnymi będę miala 18 dni różnicy. Nie wiem jak to zniosę i potem 2 tyg bo wyjeżdżam na urlop.
.

dziewczyny, a powiedzcie mi czy L4 ciążowe może wypisać tylko ginekolog? czy może być też zwykły lekarz rodzinny?

bardzo mnie boli podbrzusze, nie wiem czy nie jechać dziś tego sprawdzić 😔

Mnie daje trochę pobolewa wieczorem lub jak się zmęcze czy za szybko wstaje

Zwykły też może jeśli masz zaświadczenie o ciąży i jest to kontynuacja. Przynajmniej tak mi się obiło o uszy.

Dziś według OM 9+1. Dalej czekam na swoją kolej. Zaczynam się stresować.
 
ja mam to samo od wczoraj, budziłam się w nocy tak mnie ciągnęło...mam po prostu dość. rozważam mocno L4 od jutra już, wczoraj myślałam, że zaslabne w pracy. tak mi słabo było, ręce mi się trzęsły. boję się zostać sama na zmianie, tylko nie chce zostawić dziewczyn na lodzie..nie wiem co robić 😔
Ja ułożyłam sobie w głowie, że będę pracowała do końca września ale nie wiem czy tyle wytrzymam. Mam przychylność pracodawcy i mogłabym iść na l4 ale trzyma mnie dodatkowa praca w projekcie, którą wykonuję w czasie pracy ponieważ daje mi kilka słówek dodatku zadaniowego - nie wiem czy to się liczy do macierzyńskiego ale zważywszy co miesięczne wizyty prywatne u ginekologa, endokrynologa i jeszcze ortodonte to bardzo mi się to przyda ale wiem, że nie daje z siebie wszystkiego teraz zawodowo i drażni mnie to 🙃
 
Ciagnie pobolewa bo dzidzia rosnie. Ja rozumiem stress straty wczesniejsze lub pierwsza ciaza. Ale....
Polowa a was mnie bedzie chciala udusic za to co napisze.
Mam wrazenia ze co niektore z was szuka dziury w calym. Jestescie w ciazy, kazdy dzien wyglada inaczej. Czasem pobolewa czasem nie. Czy nie mozna sie tak po prostu cieszyc z ciazy zamiast tego ciaglego I czesto bezpidstawnego zamartwiania???
Ja chyba jednak wole podejscie irl do ciazy.
 
Dziewczyny możecie mi powiedzieć czy ten wynik moczu jest dobry? Zastanawiam się bo widzę że mam tam coś podwyższone i jakieś bakterie...
Pomożecie??
 

Załączniki

  • Screenshot_20200623_122158.jpg
    Screenshot_20200623_122158.jpg
    54,9 KB · Wyświetleń: 66
Dziewczyny możecie mi powiedzieć czy ten wynik moczu jest dobry? Zastanawiam się bo widzę że mam tam coś podwyższone i jakieś bakterie...
Pomożecie??
Mi wyszło w moczu, że mam trochę bakterii ale niewiele ( u Ciebie też wynik raczej wskazuje, że raczej nie jest to potężna infekcja) i ginekolog powiedział, że mam zapomnieć. Przy małej ilości bakterii, co jest ponoć prawie normą w ciąży, nie ma sensu tego tępić antybiotykami ale pić 3 L płynów dziennie i zakwaszać cytrusami itp. Oczywiście nie neguję potrzeby przyjmowania antybiotyków - jeżeli kobieta ma objawy zakażenia pęcherza, boli ją, bakterii jest sporo pewnie trzeba wtedy brać antybiotyki.
 
Kochane co ta za dzień. Rzygam od 5 rano. Mam wrażenie że żołądek rozpada mi się na milion kawałków. Co zjem to po chwili wylatuje. Leki przeciwwymiotne nie działają dzisiaj. Tak mi się chce ryczeć. Wybaczcie że tutaj wylewamy żale ale nie mam gdzie bo jestem sama w domu.
 
reklama
Kochane co ta za dzień. Rzygam od 5 rano. Mam wrażenie że żołądek rozpada mi się na milion kawałków. Co zjem to po chwili wylatuje. Leki przeciwwymiotne nie działają dzisiaj. Tak mi się chce ryczeć. Wybaczcie że tutaj wylewamy żale ale nie mam gdzie bo jestem sama w domu.
ja ryczę od wczoraj z bezsilności. jeszcze pokłóciłam się o moje L4 z koleżankami w pracy, więc jest cudownie..
 
Do góry