reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

Hahaha ja kocham sukienki worki i ogólnie worki bluzy i koszulki worki... teraz przynajmniej w ciąży T. Zrozumie że te wszystkie L I XL przy rozmiarze xs to była inwestycja na przyszłość ! Mój też nie był zachwycony sukienka ale coz poradzić ja mu w niej chodzić nie każe więc jak ja szczęśliwa to on też haha 😂😂👌

Ja to jak jeszcze byłam na początku dwudziestki to tylko dopasowane rzeczy nosiłam a teraz mi się pozmieniało i worki wolę. Moja mama jest też szczęśliwa, bo czasami może sobie coś pożyczyć. ;)

Ile placilyscie za prenatalne i papę?
Tam gdzie się wybieram mają za 470

Ale się naradowałam dobrym samopoczuciem :dry: godzina 19 i już mnie zaczyna mulić
W d**** z tym i tak śledzia zjem, najwyżej wyrzygam :crazy:
 
reklama
Ja się cały czas wacham czy robić samo USG czy razem z testem PAPP-A. Chyba jeszcze obgadam to z moja Gin na wizycie 8.07.🤔
Jest jeszcze ktoś kto robi samo USG? Czy wszystkie robicie komplet?
 
Annasol93 super fotki

Ja liczę na to ze niedługo będę się czuć ok i zacznę coś działać. Teraz to nawet po farbę na sufity mi się nie chce jechać 🤷🏻‍♀️
Materialy to już praktycznie wszystkie mam do dłubania, no jeszcze jakieśdrobiazgi muszę dokupić. Teraz tylko czekam na chęci.
Myslalam, ze w ciąży będę się tak super czuć i wreszcie na l4 będę miała czas na rozwijanie moich pasji no i się przeliczyłam ☹
Ja dokładnie to samo. Jak dostałam l4, to pomyślałam, ok może tak ma być. Będę odpoczywać, nie stresować się i będę miała dużo czasu na rzeczy, na które wiecznie mi go brakło. W dodatku czerwiec, przed nami lato...
Oczami wyobraźni widziałam jak pięknie ogarniam ogródek, jak zaległości w "sprzątaniu" garderoby, papierów itp. robię, jak zajmę się przerabianiem zachomikowanych mebli i caaaała masa.
I co? nic z tego nawet nie zaczęłam. No może ciut w ogródku bo po prostu trzeba.
Samopoczucie masakryczne, i tak od początku.Siebie ogarnąć nie daję rady....Liczę, że kiedyś się to polepszy....
 
Ja liczę na to ze niedługo będę się czuć ok i zacznę coś działać. Teraz to nawet po farbę na sufity mi się nie chce jechać 🤷🏻‍♀️
Materialy to już praktycznie wszystkie mam do dłubania, no jeszcze jakieśdrobiazgi muszę dokupić. Teraz tylko czekam na chęci.
Myslalam, ze w ciąży będę się tak super czuć i wreszcie na l4 będę miała czas na rozwijanie moich pasji no i się przeliczyłam ☹
Ja to samooooooo.... Miałam być fit, miałam nadrobić wszystkie „zaległości” odkładane na bok w trakcie pracy, miałam zapisać się w końcu na kurs szycia (już siostrę namówiłam), miałam jeździć z mężem na wycieczki małe i duże bo w końcu urlop mnie nie blokuje.... Tymczasem ciąża zagrożona, ale nawet jakby nie była, to 🤢🤢🤢, nie mam na nic siły. Bardzo, bardzo podziwiam Was dziewczyny, które pracujecie dalej, albo macie już bąble w domu. Moja mama zaszła w ciąże z moja siostra w wieku 38 lat, była super aktywna, zajmowała się nami, w 8 miesiącu była nad morzem z bratem i 2-ma kuzynami, w 3 miesiącu ma nartach w Austrii... Nie pamietam żeby narzekała, mi aż wstyd, a jak to będzie z drugą ciążą 🤪
 
Ja liczę na to ze niedługo będę się czuć ok i zacznę coś działać. Teraz to nawet po farbę na sufity mi się nie chce jechać [emoji2370]
Materialy to już praktycznie wszystkie mam do dłubania, no jeszcze jakieśdrobiazgi muszę dokupić. Teraz tylko czekam na chęci.
Myslalam, ze w ciąży będę się tak super czuć i wreszcie na l4 będę miała czas na rozwijanie moich pasji no i się przeliczyłam [emoji3525]
ja mam to samo, jestem na L4 praktycznie od początku ze względu na [emoji2961] i tak miałam nadzieję, że w końcu będę miała czas cokolwiek zrobić, bo tak to tylko praca i praca, a tylko śpię lub wiszę nad WC i [emoji2961], jeszcze ta pogoda dobija, ciągle albo pada albo pochmurno ... [emoji3064]
po prostu dziewczyny musimy liczyć, że jak przeżyjemy ten 1 trymestr to potem będzie tylko lepiej [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]
 
Co do badań. Prenatalne mam umówione na 10 lipca, ale muszę się dowiedzieć czy też obejmują Pappa, bo jak się umawiałam to nie byłam jeszcze wszystkiego świadoma. Mam darmowe ze względu na wiek, w poradni specjalistycznej. Ale muszę jechać 100 km. Zresztą u mnie w mieście chyba nawet nikt prenatalnych nie robi.
Po za tym zastanawiam się czy nie zrobić testu Nifty.... tylko jego cena jest zaporowa
 
reklama
Cześć dziewczyny🙂jutro zaczynam 13 tydz, nie mogę uwierzyc kiedy to zleciało.. Kolejna wizyta za tydz. akurat w 1 rocznicę ślubu. Stresuje się trochę bo zaczęłam się lepiej czuć, nie mam już takich mdłości, tylko chwilami.. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Nie mogę się doczekać kiedy zobaczę mojego maluszka. Pozdrawiam Was😘
Hej też jutro zaczynam 13 tydz wiedz piąteczka👍
 
Do góry