reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Ja stosowałam hascovir, ale bez konsultacji z ginekologiem... Opryszczka zeszła i mam nadzieję że nie zaszkodziłam maleństwu 😔
Mi też wyszła opryszczka i chciałam stosować ten lek ale jest w ulotce że nie stosować bez konsultacji z lekarzem więc zrezygnowałam.
 
Warszawa: kompletny test Pappa kosztuje 630 - 690 zł. Także jak czytam, że u niektórych z Was jest 400 to zazdroszczę
 
Hej ciężarówki 😁 nadrobić Was po całym dniu to trochę zajmuje czasu 😂
Gratuluję wszystkim dziś wizytującym świetnych wieści i pięknych zdjęć bobasow
Oraz witam nowe styczniówki na pokładzie
Ogólnie czuję się świetnie gdyby nie to że się szybko mecze i widać brzuszek to bym nie powiedziała że jestem w ciąży 😂
Dziś miałam pracowity dzień trochę przemeblowania w sypialni i z racji tego że cały dzień padało to zrobiłam parę słoików dżemu z truskawek 💪🍓🍓🍓🍓
Życzę miłego wieczoru 😘😘😘
 

Załączniki

  • IMG_20200622_190615.jpg
    IMG_20200622_190615.jpg
    2,5 MB · Wyświetleń: 40
odnośnie badań czy którejś z Was gin mówił o badaniach prenatalnych NIFTY lub Harmony? mi wspomniał (o cenach również...) ale powiedział, że nie muszę ich robić. i tak się zastanawiam czy któraś z Was je robi?

Ja chyba zrobię NIFTY, ale pewnie po tej wizycie 2 lipca. Zapytam też mojej ginekolog co o tym myśli. Pewnie byłabym spokojniejsza jakbym zrobiła. Koszt ponad 2 tys., ale mam pakiet medyczny z pracy i za prywatne wizyty nie muszę płacić - więc może tylko na tych 2 tys. się chyba skończy.
 
Hej ciężarówki 😁 nadrobić Was po całym dniu to trochę zajmuje czasu 😂
Gratuluję wszystkim dziś wizytującym świetnych wieści i pięknych zdjęć bobasow
Oraz witam nowe styczniówki na pokładzie
Ogólnie czuję się świetnie gdyby nie to że się szybko mecze i widać brzuszek to bym nie powiedziała że jestem w ciąży 😂
Dziś miałam pracowity dzień trochę przemeblowania w sypialni i z racji tego że cały dzień padało to zrobiłam parę słoików dżemu z truskawek 💪🍓🍓🍓🍓
Życzę miłego wieczoru 😘😘😘

wow! Ale bym zjadła z chałką i masełkiem :D
 
reklama
Do góry