reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Bardzo Ci dziękuję.. sprawdziłam na liście i okazało się, że mojego lekarza prowadzącego tam nie ma, także najprawdopodobniej ustrzegłaś mnie przed naciągnięciem kasy za niby prenatalne.. i teraz mega sie zmartwilam, bo jeżeli w czwartek zaczynam juz 11 tydzien, to ciekawe, czy jeszcze jakiś lekarz będzie miał dla mnie termin na wykonanie takich badań 😔😔😔
Poszukaj sobie w Internecie najbliższych i dzwoń, na pewno gdzieś znajdziesz.
 
reklama
odnośnie badań czy którejś z Was gin mówił o badaniach prenatalnych NIFTY lub Harmony? mi wspomniał (o cenach również...) ale powiedział, że nie muszę ich robić. i tak się zastanawiam czy któraś z Was je robi?
 
Ja to samooooooo.... Miałam być fit, miałam nadrobić wszystkie „zaległości” odkładane na bok w trakcie pracy, miałam zapisać się w końcu na kurs szycia (już siostrę namówiłam), miałam jeździć z mężem na wycieczki małe i duże bo w końcu urlop mnie nie blokuje.... Tymczasem ciąża zagrożona, ale nawet jakby nie była, to 🤢🤢🤢, nie mam na nic siły. Bardzo, bardzo podziwiam Was dziewczyny, które pracujecie dalej, albo macie już bąble w domu. Moja mama zaszła w ciąże z moja siostra w wieku 38 lat, była super aktywna, zajmowała się nami, w 8 miesiącu była nad morzem z bratem i 2-ma kuzynami, w 3 miesiącu ma nartach w Austrii... Nie pamietam żeby narzekała, mi aż wstyd, a jak to będzie z drugą ciążą 🤪

Moja mama to samo zero objawów, bardzo jest ździwiona, że ja ciągle leżę. Aż już mnie wkurzają te jej ciągłe teksty "Ja to nic takiego nie miałam", normalnie jakby mi nie wierzyła, że się kiepsko czuję.
 
odnośnie badań czy którejś z Was gin mówił o badaniach prenatalnych NIFTY lub Harmony? mi wspomniał (o cenach również...) ale powiedział, że nie muszę ich robić. i tak się zastanawiam czy któraś z Was je robi?
Ja się mocno zastanawiam, robię właśnie rozeznanie, ale myślę, ze dla własnego spokoju będę chciała zrobić
 
ja w sumie ogolnie to tez nie moge narzekac. z hanutem to gdyby nie brzuch to nie wiedzialabym ze w ciazy jestem. no dobra od miesa odrzucilo. teraz w sumie to samo, zmeczona ciut bardziej jestem ale w koncu 12 lat minelo odkad bylam w ciazy. mam tez nadzieje cicha ze tak jak z hanutem tym razem rozstepy tez sie nie pokaza
 
odnośnie badań czy którejś z Was gin mówił o badaniach prenatalnych NIFTY lub Harmony? mi wspomniał (o cenach również...) ale powiedział, że nie muszę ich robić. i tak się zastanawiam czy któraś z Was je robi?

ja robię tylko usg + pappa
jak coś źle wyjdzie to będę myśleć

Mnie trochę blokuje cena, bo u mnie np. nifty to koszt ponad 2000
 
Ja też już zdycham o tej godzinie 🤢🤢😩😩😩 tak pięknie na dworze a ja idę się wykąpać i lulu masakra 🤦‍♀️kiedy to się skończy wiem powtarzam się 😵
 
reklama
Do góry