reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Nie nie kochana bo ja mam ustawione w aplikacji bieżące tygodnie a nie ukończone Czyli te które już trwają. Więc jak jest napisane 11+2 to znaczy że to bieżący 11 tydzieńA dokładnie 2 dzień tego 11 tygodnia. Tzn ka tak myślę
Startowo zazwyczaj w aplikacji są właśnie ukończone tygodnie czyli wtedy faktycznie 10+3 do 11 tydzień, 11+4 to 12 tydzien. Wszystko zależy od ustawienia aplikacji czy masz ustawione tygodnie bieżące czy ukończone:*!
 
reklama
Mam nadzieję że jak każda skończy już 12 tydzień i przejdziemy przez wszystkie prenatalne to wszystko się uspokoi i będziemy mogły gadać o ubrankach, wózkach i pokojach dla dzieci :)
Ja się już nie mogę doczekać aż coś kupię. Bronię się przed stronami z wózkami jak mogę, ale jak już zacznie być bezpieczniej to chyba zwariuje w „szale zakupowym”😍
 
Trzymam ogromnie kciuki za dzisiejsze wizytujące!!! Wiem, że łatwo powiedzieć, ale wszystko będzie dobrze na 150 % a co do snów to mi się już też śniło plamienie, martwe dzieci na usg.... A do tego wszystkiego nie mam już objawów raczej poza wrażliwymi piersiami i bolem od czasu do czasu. Ale pocieszam się tym, że to już prawie końcówka pierwszego trymestru i u każdej z nas objawy ustępuja w innym czasie :) na pewno będzie dobrze!!!! 🤞🤞🤞
 
Ja dziś zaspałam do pracy i szef dzwonił gdzie jestem. Pierwszy raz mi się to zdarzyło. W sensie że dzwonił od prawie roku. Jutro mam wizytę a jeszcze nie mówiłam szefowi że jutro przyjdę później. Jakoś się stresuje.
 
Nie nie kochana bo ja mam ustawione w aplikacji bieżące tygodnie a nie ukończone Czyli te które już trwają. Więc jak jest napisane 11+2 to znaczy że to bieżący 11 tydzieńA dokładnie 2 dzień tego 11 tygodnia. Tzn ka tak myślę
Ja osttanio na wizycie pytałam lekarza jak to jest, bo też nie wiedziałam jak to liczyć, powiedział mi że np 8+0 to jest mówi że zaczął się 9 tydzien, a 8+6 że się skończył 9 tydzień i jutro (czyli jak bd 9+0) zaczynam 10 :D
 
Ja osttanio na wizycie pytałam lekarza jak to jest, bo też nie wiedziałam jak to liczyć, powiedział mi że np 8+0 to jest mówi że zaczął się 9 tydzien, a 8+6 że się skończył 9 tydzień i jutro (czyli jak bd 9+0) zaczynam 10 :D
Mi moja aplikacja pokazuje 11+7 😂😂😂 ona ma załamanie czasoprzestrzeni. Ale tak masz rację z tymi wyliczeniami tylko że mi to liczy automatycznie bo sobie ustawiłam żeby tak mi właśnie liczyło. To starałam się właśnie wytłumaczyć 😅
 

Załączniki

  • Screenshot_20200618_092633_com.gravid.gravid.jpg
    Screenshot_20200618_092633_com.gravid.gravid.jpg
    154,6 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Do góry