reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Widzę, ze większość z was bezsennie dzisiaj. Ja wczoraj poszłam spac po 23 i jeszcze nie wyszlam z łóżka, synek tez jeszcze spi, jak nigdy, wiec korzystam :D
 
reklama
Mi moja aplikacja pokazuje 11+7 😂😂😂 ona ma załamanie czasoprzestrzeni. Ale tak masz rację z tymi wyliczeniami tylko że mi to liczy automatycznie bo sobie ustawiłam żeby tak mi właśnie liczyło. To starałam się właśnie wytłumaczyć 😅
Aaa dobra, bo ja myślałam że ty też nie wiesz jak to liczyć 😁 myślałam że pomogę haha
 
Mi moja aplikacja pokazuje 11+7 😂😂😂 ona ma załamanie czasoprzestrzeni. Ale tak masz rację z tymi wyliczeniami tylko że mi to liczy automatycznie bo sobie ustawiłam żeby tak mi właśnie liczyło. To starałam się właśnie wytłumaczyć 😅
Te aplikacje są do du ...
Moja aplikacja preglife pokazuje mi 12 tydzień ( 11i1 dzień )
A flo pokazuje 12 tydzień i 3 dzień 😱🤷🤷
A z tego co widzę ja mam termin na 7 stycznia a Ty na 8 ?
 

Załączniki

  • Screenshot_20200618-093139.png
    Screenshot_20200618-093139.png
    29 KB · Wyświetleń: 39
Te aplikacje są do du ...
Moja aplikacja preglife pokazuje mi 12 tydzień ( 11i1 dzień )
A flo pokazuje 12 tydzień i 3 dzień 😱🤷🤷
A z tego co widzę ja mam termin na 7 stycznia a Ty na 8 ?
Tak z USG wychodzi mi termin na 08.01. 🤷‍♀️ z ostatniej miesiączki 13.01. Ale moja Pani doktor mówi że ja mam wczesne owulacje i na każdym usg dziecko większe o te 4 dni niż wychodzi z OM.
 
Mi na obliczaniu na internecie wychodził termin między 7-10 stycznia. Według OM wychodzi na 7 stycznia. Ale ja wiem że do zapłodnienia doszło 19 kwietnia więc ciąża młodsza o tydzień gdzieś 😊
 
reklama
Mi na obliczaniu na internecie wychodził termin między 7-10 stycznia. Według OM wychodzi na 7 stycznia. Ale ja wiem że do zapłodnienia doszło 19 kwietnia więc ciąża młodsza o tydzień gdzieś 😊
U Nas na 100% magiczny strzał 18 kwietnia😅🤦‍♀️ A ostatnia miesiączka 8 kwietnia. Ja mam cykle 24-26 dni. Owulacje 10-11 dzień cyklu.
 
Do góry