reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Dziewczyny ja się chyba wykończę z tym jedzeniem nic kompletnie mi nie smakuje jestem głodna zrobiłam obiad dzieciom skrzydełka i kotlety mielone nawet ukochane buraczki zasmażane i mizeria i młode ziemniaczki i co ja zjadłam poprostu porcje jak dla 3 latki i to przymusu bez apetytu 😥😩😭 jak tak żyć normalnie jakbym miała anoreksję dzieci patrzą na mnie córcia już zaczyna wymyślać że ona mięsa też jeść nie będzie. Ja nie mam już sił z tymi obiadami jeszcze rano jak cię mogę zjem śniadanie ale od pory obiadowej do wieczora jest koszmar. Nigdy tak nie miałam 😞😩. Sorki że smuce ale nie mam już sił.
Boże, sama zjadłabym to co dziś zrobiłaś. Ale narobiłaś ochoty 😭

Ja jeszcze do niedawna też nie mogłam nic jeść, nakladalam sobie porcję jak dla dziecka i jeszcze grzebałam w tym widelcem przez pół godziny, zjadłam max. połowę. Czułam się fatalnie, nie miałam na nic siły, ciągle kręciło mi się w głowie. I nagle jak ręką odjął, obudziłam się pewnego dnia głodna i zjadłam normalne śniadanie...potem obiad i następny dzień tak samo. Aż spanikowałam, że coś jest nie tak, że przeszlo z dnia na dzień. Ja poza niechęcią do jedzenia miałam okropne bóle żołądka, wymiotowałam żółcią. Bardzo pomagała mi herbata z rumianku
 
O to rzut beretem🙂 do tej pory chodziłam do Sadowskiej na Witosa, ale od 24 czerwca już będę w poradni USK dr. Gacuta a Ty?
Ja poprzednie ciążę chodziłam do świateckiej super lekarka ale już nie pracuje w szpitalu i taki problem że jak coś się dzieje to tylko wystawia skierowanie a później wiadomo jak na izbie przyjęć odsyłają z kwitkiem więc teraz się umówiłam do Gacuty prywatnie. Długo czekasz na wizytę w usk? I nie wiem czy wybrać tą którą znam i jest super lekarzem czy ta Gacute bo pracuje w szpitalu
 
Ja poprzednie ciążę chodziłam do świateckiej super lekarka ale już nie pracuje w szpitalu i taki problem że jak coś się dzieje to tylko wystawia skierowanie a później wiadomo jak na izbie przyjęć odsyłają z kwitkiem więc teraz się umówiłam do Gacuty prywatnie. Długo czekasz na wizytę w usk? I nie wiem czy wybrać tą którą znam i jest super lekarzem czy ta Gacute bo pracuje w szpitalu
Na wizytę czekałam ponad miesiąc, zapisując się nie miałam wybranego żadnego konkretnego lekarza pierwszy wolny termin był u Gacuty ale z tego co wiem są dwie córka i matka, w poradni matka przyjmuje i dobre opinie o niej szlyszalam.
 
reklama
Na wizytę czekałam ponad miesiąc, zapisując się nie miałam wybranego żadnego konkretnego lekarza pierwszy wolny termin był u Gacuty ale z tego co wiem są dwie córka i matka, w poradni matka przyjmuje i dobre opinie o niej szlyszalam.
A to ja do córki Ewa jej imię taka ruda kiedyś 2 razy na nią trafiłam na pogotowiu. A Ty masz już dzieci? Ile masz lat jak mogę spytac
 
Do góry