reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja maaaarze o tiramisu..... ale nie dość, że alkohol to jeszcze surowe żółtka.... jak żyć 😅?
Ja wczoraj sięgałam już do lodówek w biedronce po to tiramisu w plastikowym prostokatnym opakowaniu. Miałam takiego smaka 🤤🤤🤤 dobrze ze w naszym małżeństwie to mąż używa częściej mózgu, tym bardziej teraz i w porę zareagował🤦‍♀️ musiałam obejść się smakiem 😒 a my zaraz zbieramy się do kościoła a później do znajomych na kawę, liczę na jakieś dobroci 😅😂
 
reklama
ja zaraz jadę na gofry babelkowe 😆. dziewczyny czy tylko ja mam taki wielki brzuch??? w sensie, taki wywalony, że ciąży nie ukryje, nie wciągnę tego ani nic...masakra po prostu 🤦
Kurcze, ja musiałabym chyba zdjęcie dodać jak mój wygląda 🙄 ale to taka typowa ciąża spożywcza chyba bo brzuch zaczyna mi się już pod cyckami 🤦‍♀️ nie zaokrągła sie tak ładnie na dole tylko taka fala idzie 🥴
 
coś nie mogę bezpośrednio wrzucić zdjęcia. no patrzcie 😆
 

Załączniki

  • IMG_20200614_152001.jpg
    IMG_20200614_152001.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 125
Ja mam stertę prasowania, bo nie prasowałam chyba 2 tygodnie przez te moje słabości 😭😭 zabieram się już od kilku dni psychicznie za to i zabrać się nie mogę, zdecydowanie wolę leżenie na kanapie 🤦😁
 
reklama
nigdy nie miałam problemów jakiś bardzo z figurą, brzuch miałam ale w miarę płaski,więc jestem w szoku. teoretycznie 9 tydzień. ale to chyba zależy od osoby 🤷
Ja zauważyłam że mi się zaokrąglił jak wczoraj był upał i kupiłam sobie strój jednoczęściowy, stanęłam przed lustrem i nie mogłam się nadziwić 😂😂😂
 
Do góry