reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

nie, rano mam mniejszy ale też taki okrągły [emoji1751][emoji85][emoji85]
To u mnie taki na razie bardziej spożywczy ciągle [emoji28] ogólnie nie miewam nigdy całkiem płaskiego brzucha, ale teraz mam wrażenie, że mimo wszystko mam ciut większy, a jak zjem cokolwiek to taka się robię pękata [emoji85]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam. Małe pytanie do mam które są 11-12tyg. Czy wam tez się tak w głowie kręci? Ledwo co dziś śniadanie dałam zrobić. Czy to normalne ?
Hej ja dziś mam 11+5 i jak na razie bez żadnych zwrotów głowy tylko totalny brak sił jak do południa coś porobie to po południu nie ma mnie dla nikogo tylko ja i łóżko
 
Bardzo ładne i zgrabne brzuszki😍 u mnie wypchnęło do przodu spożywczy brzuchol🙄
Hej ja dziś mam 11+5 i jak na razie bez żadnych zwrotów głowy tylko totalny brak sił jak do południa coś porobie to po południu nie ma mnie dla nikogo tylko ja i łóżko
Mam identycznie do południa jeszcze w miarę dobrze się czuje ale po południu i wieczor to zwłoki.
 
Bardzo ładne i zgrabne brzuszki😍 u mnie wypchnęło do przodu spożywczy brzuchol🙄

Mam identycznie do południa jeszcze w miarę dobrze się czuje ale po południu i wieczor to zwłoki.
Ja mam to samo. Nawet mdłości mam juz z rana mniejsze, dopiero na wieczór mnie bierze. Ogólnie jak jem czesto a malo to jest ok, jak sie raz najadlam na fula to zdychalam caly dzien i nastepny ranek.
 
Dziewczyny dyskutowałam dziś z koleżanką o. Wózkach, pokazywalam jej ten który mi się podoba itd i doszłyśmy do wniosku że najlepiej kupić głęboki, osobno fotelik porządny a później wypasiona spacerówkę. Bo spacerówki w 3 w 1 to porażka... Zgadzacie się z tym? Apropo bardzo mało.Wózków 1 w 1 czyli tylko głębokich
 
reklama
Dziewczyny dyskutowałam dziś z koleżanką o. Wózkach, pokazywalam jej ten który mi się podoba itd i doszłyśmy do wniosku że najlepiej kupić głęboki, osobno fotelik porządny a później wypasiona spacerówkę. Bo spacerówki w 3 w 1 to porażka... Zgadzacie się z tym? Apropo bardzo mało.Wózków 1 w 1 czyli tylko głębokich
Dla mnie jest ważne by spacerówka miała możliwość montażu przodem do mnie. I takie wózki oglądam nawet 3 w 1. Bo mój syn jak był malutki to spacerówka była tyłem do mnie i ryczał jak mnie nie widział i musiałam kupić nową.
 
Do góry